Pokud si rádi dopřejete lahev kvalitního vína, neměla by vám příští rok ujít galadegustace vín společnosti Premier Wines & Spirits, která se bude konat ve středu 30. ledna v krásném prostředí Kaiserštejnského paláce.

Kromě těch nejlepších bílých a červených vín budete moci ochutnat i kvalitní Blatenské destiláty či armagnac Lafontan. Darujte vstupenku na galadegustaci jako vánoční dárek, který jistě ocení všichni milovníci kvalitního vína!Ve dvou patrech Kaiserštejnského paláce na Malé Straně proběhne 30. ledna 2019 jedinečná galadegustace vín od českého distributora výběrových nápojů, společnosti Premier Wines & Spirits, která má v portfoliu na 2000 vín. Na galadegustaci budete moci ochutnat to nejlepší z jejich sortimentu, například vína značek F. X. Pichler z rakouské oblasti Wachau, Willi Schaefer z německé Mosely, či Meyer-Fonné z francouzského Alsaska. Zkušení sommeliéři pod vedením Tomáše Brůhy vám rádi doporučí to pravé víno pro vás. Kromě degustace zde proběhnou i dva vzdělávací masterclassy. Jeden bude věnován bílému a druhý červenému vínu. Kromě úžasných vín bude připraven i salonek věnovaný kvalitním destilátům z Blatné a také armagnacu Lafontan. Vychutnat si budete moci například skvělou Zlatou hrušku od Barona Hildprandta, která získala v tomto roce světové ocenění. V ceně vstupenky na vás čeká na 50 degustačních porcí.

Vstupenky na tuto exkluzivní galadegustaci můžete darovat také formou vánočního daru, který ocení všichni milovníci kvalitního vína. Zakoupíte je zde: www.1er.cz. Cena galadegustace je 490 Kč.

 

  9:46,  aktualizováno  26. března 2019 13:54