Nikdy by vás nenapadlo sáhnout po lubrikačním gelu? Tak to po přečtení tohoto článku budete překvapená. Chytré promazání vede rovnou k orgasmu!

Váš milovaný jistě dobře ví, jak otevřít stavidla vaší rozkoše. Ozbrojen rozpalujícími polibky, šikovnými prsty a energickými přirážkami diriguje vaši milostnou hru. Pokud však toužíte po ještě výbušnějším vzrušení, vložte mu do ruky tajný trumf: lubrikační gel. Možná kroutíte hlavou: v posteli vám to klape, tak jaképak zvlhčování? 


Omyl! Vhodný lubrikant totiž vaší ložnicové akci může přidat na intenzitě a umocnit každý její moment od pomalé hladivé předehry po divoký závěr. Každý navlhčený dotek pocítíte jako sametovější a každý průnik jako hladší. Vysoká kluzkost milostných hlubin navíc zvýší milencovo erotické sebevědomí, takže se přestane ostýchat zkoušet nové lechtivé polohy a hmaty. To všechno je přitom jenom začátek. Čtěte, proč by tento tekutý přítel měl být neustále v dosahu vaší postele.Proč to drhne?

V ideální situaci by tělo mělo být schopné zvlhčovat vaše intimní partie od okamžiku, kdy vám drahý rozepne knoflík od kalhot, až do posledního výdechu po milování. Jenomže tak to prostě nechodí. Ačkoliv panuje mýtus, že jestliže jste vzrušená, zůstáváte skrz naskrz vlhká, ve skutečnosti můžete být rozpálená jak pánev na ohni, a přitom vyprodukujete sotva kapku intimního mazu nebo zůstanete úplně suchá. Důvodů přitom najdete hned několik.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:44