V okamžiku řízného postelového laškování můžete být po horkém dni lehce dehydratovaná, takže tělo raději svlaží vaše životní funkce než stydké pysky. Míra vzrušení nehraje roli také v případě, že berete nějaké léky. Různé zvlhčení budete pociťovat také v závislosti na fázi menstruačního cyklu. V ovulaci tělo napomáhá větší klouzavosti údu drahého do vašich útrob ovulačním výtokem. Styk se pak stává snadnějším, a pravděpodobnost početí potomka proto roste.Nejsušší období pak nastává v neplodných dnech, kdy se vám tělo nesnaží slast z pohlavního mazlení nijak usnadnit. Pokud berete hormonální antikoncepci, zažíváte toto sušší období prakticky pořád. Vlhkosti vás přitom může zbavit i obyčejný nelubrikovaný kondom. Tělo reaguje na latex tak, že se jednoduše vysuší a intimní sbližování může vyústit v bolestivé hoblování nasucho. Používat lubrikační gely doporučují gynekologové také při sexu po porodu. Ženy mívají problémy s nadměrným vysoušením v intimních partiích v souvislosti s kojením.


Veškerá pozornost matčina těla se soustředí na prsa a tím na potomka, a tělo tak záměrným suchem nechává rodidlům vydechnout. Kluzkost se z vaší podpupeční oblasti může vytratit také v důsledku stresu. Při milostných hrátkách se můžete natolik obávat, abyste byla při zásunu dostatečně vlhká, že skončíte beznadějně suchá. Jestliže použijete umělé zvlhčení, nejenže do vás drahý může začít pronikat v libovolný okamžik, ale zároveň pro něj bude jednodušší měnit tempo a polohy. Stres z nedostatečné vlhkosti se tak odstraní a vy sama si začnete sex pořádně užívat a chtít ho po svém drakovi častěji než doposud.


Ovládněte mužské libido

Lubrikační gel si zamiluje i váš drahý. Pocit, že se snaží nabrat vodu z vyschlé studny, totiž jeho postelový apetyt značně tlumí, ačkoliv ho při tom svými vzdechy ujišťujete, že jste pořádně roztoužená. Váš milý sice chápe, že Sahara v kalhotkách nemusí mít nic společného s jeho sexuální obratností, přesto však bude podvědomě přesvědčen, že za něj může jeho nedostatečná schopnost vás pořádně vzrušit. Lubrikant mu přitom pomůže na tuto skutečnost zapomenout, takže se lépe soustředí na úžasně hladké zásuny a vzrušení, které mu dostatečná vlhkost přivádí.


Promažte si cestu k orgasmu 

Jakmile umístíte lubrikační gel na noční stolek u své postele, máte vyhráno. Kdy ho použít? Nebojte se ho zařadit už do milostné předehry. Smočte drahému prsty v gelu už předtím, než se začne lépe seznamovat s vaším klitorisem, ale třeba i s ňadry. Pokud používáte kondom, naneste trochu lubrikantu na špičku penisu a teprve potom přes něj přetáhněte latexovou pláštěnku. Zvýšíte tím citlivost partnerova uvězněného milostného pomocníka. Na lubrikant nezapomínejte ani těsně před stykem. Vy nebo váš drahý naneste menší hrudku gelu na poševní vchod a promněte ho prsty. Jestliže použijete gelu příliš mnoho, můžete však snížit vzájemné tření natolik, že jeden druhého přestanete cítit. Proto raději zpočátku začněte s menší dávkou, kterou případně můžete zvýšit.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:44