Sex je odjakživa propojený s naší fantazií. A ta je leckdy pořádně rozbujelá...

Po čem toužíme nejvíc? Po krásném muži. Chceme, aby byl také něžný, hodný, milý, pracovitý a měl nás rád. A tak hledáme tak dlouho, až nakonec najdeme partnera, který našim představám aspoň trochu odpovídá.

V čem je háček? V tom, že Brad Pitt to rozhodně není. Většinou ani žádný jiný sexuální symbol. Tihle krasavci zbývají jenom našim snům. A tak si o nich sníme... O jejich žhavém pohledu, objetí, o milování se s nimi..

Zpátky do jeskyně!


Pravěký muž, pokud si chtěl zašpásovat, drapnul ženu za vlasy a odtáhl ji do jeskyně. „Tak strašně bych chtěla, aby mě při sexu plácnul přes zadek, ale on to nechápe! Prý by nikdy neuhodil ženu!“ – Klasický nářek odvážných žen, které mají vedle sebe zkostnatělé dinosaury. Nebo si myslí, že ten jejich na podobné legrácky není.

Co poradit? Buď to udělá – nebo mu dejte na holou vy! A podle toho, jak se k tomu postaví, jednejte dál. Jestli jste na začátku vztahu, v případě hysterické reakce ihned zapřemýšlejte o výměně partnera. Pokud jste dál, nezbude vám než začít na převýchově tvrdě pracovat – nebo rezignovat.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:21