I když charismatické herečce táhne na padesátku, vypadá, jako by se jí čas vyhýbal obloukem. Dokazuje to i v líčení. Zkuste ho podle ní.

Přestože se jednalo o slavností příležitost, Cate zvolila jednoduchý make-up, s důrazem kladeným na perfektní pleť a přirozeně kouřové oči. Výsledný efekt působil luxusně a zářivě.

Příprava pleti


Aby líčení vypadalo krásně a pleť působila hladce, ošetřete ji nejprve liftingovým sérem a pak použijte anti-aging krém, který hodně hydratuje. Na oční okolí použijte omlazující oční krém. Pak počkejte asi deset minut, aby se péče do pleti vstřebala. Teprve pak začněte s líčením.

Podklad


Jako první použijte podkladovou vyhlazovací bázi. Nejen, že na ní bude dobře a dlouho držet make-up, ale vyhladí vrásky a póry a sjednotí pleť. Pak teprve naneste make-up, opět s liftingovým účinkem a nezapomeňte ani na krk, aby se opticky nevytvořil efekt masky. Na tváře použijte krémovou tvářenku v broskvovém odstínu, který pleti dodá zdravou a mladistvou barvu. Krémová textura je vhodná pro stárnoucí pleť, protože ta se postupem času vysušuje a krémová líčidla ji hydratují.

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:35