Když se dva perou, třetí se nejen směje, ale často přichází také se zaručenými radami a léky na lepší život. Někdy je ale lepší spolehnout se na vlastní rozum a instinkt, zejména, pokud jde o váš vztah, do kterého nikdo jiný tak dobře nevidí.

Není nutné si vše vyříkat

Upřímnost za každou cenu vypadá na první pohled jako super strategie pro šťastný vztah. Někdy je prostě lepší jít si na chvíli z očí a prostě se vyhnout konfliktu. Pokud ale k životu potřebujete „itálii“, tak do toho! Házejte talíře, křičte a pak se na usmířenou polibte nebo pomilujte...

Nevěra nemusí být důvodem k rozchodu

Výzkumy potvrzují, že v náručí milence nebo milenky nehledáme ani tak vzrušení, jako spíš porozumění nebo zájem, jež nám ve stávajícím vztahu chybí. Jestli jeden z vás trochu „zakopnul“, nemusí to být hned konec světa, ale spíš pokyn k tomu, dělat něco jinak a lépe.

Muži nejsou z Marsu

Rozdíly mezi oběma pohlaví jsou zdánlivě propastné, ale nemá smysl na ně svádět všechno včetně krachu vztahu. Buďte si taky trochu kamarády a uvidíte, že si budete rozumět zase o něco líp.

Nedělejte všechno spolu

Pokud máte oba rádi cyklistiku, sledování filmů nebo vaření, je to skvělé. Jestli ale jednoho z vás z kola vždycky bolí celé tělo, filmy ho nudí a místo vyšperkované pečeně radši jen pár listů salátu, tak se do toho nenuťte. A klidně se svým koníčkům věnujte odděleně a bez pocitů marnosti.

Láska není souboj

 Nepoměřujte si doma zásluhy a nevyčítejte si, kdo co pro druhého udělal. Lidé ve šťastém vztahu si nezapisují do tabulky, kdy je řada na partnerovi, aby umyl nádobí, a nesledují, kdo je na řadě. Prostě se chovají vstřícně a pozitivně.  

  0:50