Milování s ním je tak dokonalé a vzrušující! Chcete více? Podle těchto věcí zjistěte, zda vás nemá jen do postele!

Čas se řídí jen podle něho

Jak často se setkáváte, kdy a kde? Jak se spolu domlouváte? Vždy jen odsouhlasíte den a čas, kdy může on? Pokud ano, tak to není dobré. Ve vztahu by to mělo být rovnocenné. Muž, který má o ženu zájem, si schůzky domlouvá dopředu, vždy na té předcházející nebo aspoň dva dny dopředu. Máte přece také svůj program a nemusíte se jenom podřizovat.

Nezůstává přes noc

Někdy je společný spánek intimnější, než sex. Spolu usínat a být přes noc ve vzájemné blízkosti a spolu je tak krásné. Jenže pokaždé, když se pomilujete, je už "na trní" a chce od vás? Tak tady to nehraje. Muž, který chce s vámi vztah, chce s vámi sdílet celou noc a probouzet se vedle vás.

Neznáte jeho přátele

Trávíte čas spolu, ale nikdy nejdete někam do společnosti? Často mluví o svých kamarádech, ale nikdy vás mezi ně nevezme, takže máte pocit, že o vás z jeho okolí vůbec nikdo neví? Bohužel to není dobré znamení: muž, který si s vámi dokáže představit víc, vás rychle vtáhne do svého běžného života, mezi lidi a přátele s nimiž stráví volný čas.

Dává vám zvláštní dárky

Muž, který je do ženy zamilovaný, se pozná i podle toho, jaký dárek věnuje. Pokud je to něco osobního a romantického - jako například květiny, šperk, lístky do divadla, parfém - je vše v pořádku. Když ale neustále dostáváte nové a nové spodní sexy prádlo nebo erotické pomůcky, tak to je romantické jednou. Když je to ale pořád dokola, pak víte, kam směřuje jeho cesta.

Nezajímají ho vaše koníčky, váš život a vaše plány

Přesně ví, kde je na vašem těle každé znamínko, ví kam sáhnout, kde zatlačit, co máte ráda a co vám udělá dobře. Nikdy se nesplete ve velikosti vašich košíčků na podprsence a ví, jakou hudbu vám pustit, abyste roztála. Neví však pořádně, co studujete, co vás baví, jak trávíte volný čas. Nezajímá ho, kam byste chtěla jet, jaký film vidět v kině. Muž, který o ženu stojí, chce o ní vědět všechno.

  15:54,  aktualizováno  24. března 2019 14:51