Pokud při čtení s úsměvem pokyvujete hlavou, gratulujeme! Tenhle kluk za to stojí! A nezapomeňtě, že velká láska se skládá z maličkostí…

1. Baví vás dělat věci společně

Je fajn, když si navzájem vycházíte vstříc ohledně trávení volného času. Je hezké, když se on obětuje a večer s vámi kouká na romantický film, zatímco vy jste s ním přes den fandila na fotbale. Nejlepší ale je dělat věci, které baví vás oba a dělat je společně. Ať už je to sport, sledování seriálů nebo třeba mejdan s přáteli. Společné zážitky vás spojují a ze vzpomínek na ně se dá čerpat, „když sluníčko tolik nesvítí“.

2. Baví vás dělat věci odděleně

Kluk, který opravdu stojí za to, vám nestojí pořád za zády. Pokud má sebevědomí v pořádku, rád vás nechá dělat věci, které máte ráda, o samotě, případně s kamarádkami. Sám se ve „volnu“ zařídí po svém a věnuje se pro změnu svým osobním koníčkům. Ideální partner je ten, který vás respektuje. A to nejen vaši osobnost, ale i vaše právo na čas strávený tak, jak sama uznáte za vhodné.

3. Když je nejhůř, neuteče, ale pomůže

Pokud se s ním cítíte v rámci možností dobře, i když je vám hrozně, je to ten pravý! Pokud dokáže ruku v ruce s vámi čelit těm nejhorším okolnostem a vždycky vás podrží, když ho potřebujete, je to ON! Navíc, už Marilyn Monroe řekla velkou pravdu: "Jsem sobecká, netrpělivá a trochu nejistá. Dělám chyby, nedokážu se ovládat a občas je těžké mě vystát. Ale když mě nesneseš v těch nejhorších chvílích, potom si mě zcela určitě nezasloužíš ani v těch nejlepších."

  7:10,  aktualizováno  24. března 2019 16:19