Že do lednice patří pouze jídlo? Ale kdeže! Je to skvělé místo také pro kosmetiku!

Na oční péči


Jsou vaše víčka každé ráno unavená a nateklá? Pak si svůj oční krém nechávejte v ledničce. Když ho pak z ní vychlazený krém z ní vytáhnete, bude to přímo úleva pro celé oční okolí. Krém bude svěží, chladivý, takže i oční okolí bude okamžitě vypadat lépe.

Na linky


Je vaše tužka a oči příliš mastná, rozpíjí se a tím, jak je měkká, tak se snadno láme? Vložte ji na hodinku do lednice a pak s ní snadno vykreslíte přesnější a dokonalejší linku. Vychlazená tuha se pak i lépe strouhá, neláme se a taky je pak linka i tenčí.

Na laky na nehty


Máte doma příliš mnoho laků na nehty, které vám pak snadno zatvrdnou? Pak ty, které nepoužíváte tak často, skladujte v ledničce. Vydrží tak mnohem déle a dokonce i několik let!

Na kosmetiku s probiotiky


Velmi trendy jsou nyní pečující přípravky, které obsahují živé zdravé  bakterie, které velmi dobře působí na pokožku a vracejí ji do normálu. Tato probiotika jsou ale velmi citlivá na teplo a tak je nutné přípravky, které je obsahují (například speciální spreje, krémy nebo mléka) uchovávat v ledničce a vytahovat je z ní pouze na aplikaci.

 

  13:44,  aktualizováno  30. března 14:04