Proč si teď hned koupit bílou košili?

Košile, jednoduchá, elegantní, nestárnoucí a zároveň jeden ze základních kousků šatníku, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Proč je košile tak úžasná? Nemusí se nosit jenom klasicky, ale existuje mnoho variací, jak ji sladit, nebo zkombinovat tak, aby pokaždé vypadala úplně jinak. Náš článek vám napoví, jak na to.

 

Jako šaty


Není nic jednoduššího, než “zajít na návštěvu” do pánského šatníku, kde si můžete vypůjčit jednu větší košili. Tu si zapnete, převážete páskem, ledvinkou nebo smotaným šátkem v pase a máte z toho elegantní a zároveň hravé šaty.

Pod kabát


Zimní sezóna přímo vybízí k tomu, vzít si na sebe košili s dlouhým rukávem, zakasat do kalhot a přehodit kabát. Takový outfit si můžete vzít jak do školy, tak do práce, nebo na jednání.

Bílá košile F&F, 599 Kč foto @barunkaga

 

Naopak


Experimentovat není na škodu, zvlášť co se módy týče. Otočená košile, knoflíčky na zádech, vypadá prostě skvěle.

Pod šaty


Máte oblíbené šaty se špagetovými ramínky, na které je už zima? Nezoufejte. Novým trendem z fashion weeku jsou právě barevné šaty s úzkými ramínky a pod nimi “podvlékací košile”. Kontrast ramínek a dlouhých bílých rukávů, ozvláštní váš outfit.

Místo svetříku


Pokud nevíte jaký svetřík si vzít na šaty, nebo na tílko, řešením vám může být opět košile. Doporučuje si vzít tílko s košilí a vše zakasat do kalhot, či sukně..