Jste připraveny zazářit?

Zima, to není jen sezóna provoněná svařeným vínem, perníčky a jehličím, ale i prosincové období plné vánočních večírků, oslav a akcí spojených s nadcházejícím novým rokem. Jak všechny předvánoční večírky stíhat, to vám sice neporadíme, ale můžeme vám ukázat, jak mít bezkonkurenřní outift.

Prvním pravidlem je výběr barev. Klasické vánoční barvy jsou odstíny červené, zelené a modré. Pokud máte chuť experimentovat, nebojte se si obléct fialovou, nebo hořčičnou.

Jestli se cítíte dobře v šatech, či sukni, tak klidně volte i variantu se spodničkou, dodá vašim šatům pohádkový a zároveň roztomilý vzhled. Příznivkyně kalhot si tuto sezónu přijdou na své. Kostýmky jsou doopravdy hitem této sezóny v monochromatických barvách a ze sametových látek. Kalhoty a sako ze sametu překrásně odrážejí světlo a navíc jsou neskutečně pohodlné.

Tmavě zelený manšestrový kostým F&F, kalhoty 699 Kč, sako 899 Kč Foto @barunkaga

Vánoce máme většinou spojené se zlatými a stříbrnými odstíny. To stejné platí pro doplňky, ať už to jsou náušnice, náramky, čelenky, psaníčka, nebo lodičky.

Lesklé kotníčkové boty, F&F, 799 Kč Foto @barunkaga

Poslední, co chybí k dokonalosti, je make-up. Vánoce a letní festivaly, to jsou dvě období, kdy třpytkám říkáme třikrát Ano, ano, ano! Vše je povoleno. Třpytivé linky, stíny a nebo rtěnka- záleží jen na tom, v čem se budete cítit nejlépe. Konzervativnější, ale neméně atraktivní je červené rtěnka.

I přes všechen lesk a třpyt Vánoc se nezapomínejte hlavně usmívat a rozdávat radost, protože úsměv, ten sluší opravdu všem.