Ve znamení dobrého jídla, divadla i pohybu!
Je možné v dnešní době úplně vypnout? Zapomenout na práci, na školu, na povinnosti a třeba jen jeden jediný den věnovat sama sobě? Věcem a činnostem, které vás baví, naplňují energií, ale které neustále odsouváte "na neurčito"? Ano, jde to. MUSÍ! Protože pokud nebudete pravidelně odpočívat, vzdělávat se a relaxovat, vyhoříte. Proto si pamatujte, že láskou k sobě, rozdáváte i lásku druhým.

A začněte rovnou dnes, i kdyby jen na chvilku. A třeba tímhle: 

(Nejen) pro všechny #foodlovery

Dobré jídlo dokáže hodně,  zahnat chmury, zlepšit náladu i sbližovat. CAFE ELEKTRIC je nová restaurace a bar v srdci Prahy, kde na vás dýchne filmová atmosféra 20. let a zároveň si pochutnáte na vybraném menu. V kuchyni plné mezinárodních chutí myslí také na vegetariány a vegany. Novou gastronomickou oázu najdete na Ovocném trhu v Kolowratském paláci.

Trénink na lodi

Na vltavské nábřeží v Praze připlula loď Reebok Experience Store. Až do 4. října si tu můžete vyzkoušet funkční trénink, cvičební programy Les Mills, jógu, CrossFit i běh. Na lodi je chill out zóna, kde se mohou po tréninku občerstvit, usednout na loď a užívat si pohodu Náplavky. Všechny tréninky zůstávají pro veřejnost zdarma, jejich kapacita je ale omezená, a tak doporučujeme včasnou rezervaci přes web www.reebokexperiencestore.cz.

  13:37,  aktualizováno  24. března 2019 14:40