Jste smutná z odcházející léta? Zvedněte si náladu běžeckou výzvou!

Proč teď všichni šílí a hlásí se na běžecké závody? Proč jsou sociální sítě plné vysmátých fotek v cíli s medailí? Proto:

Závody mají atmosféru

Pokud cíleně netrénujete, tak pravděpodobně nebudete v cíli jako jedna z prvních. Přesto je úžasné závod běžet. Nejprve kvůli tomu zvláštnímu napětí před výstřelem, adrenalinu při závodě a pak kvůli nádherné euforii v cíli.

Pro skvělý vnitřní pocit

Když víte, že jste závod dokončila, můžete na sebe být právem hrdá. Při závodě mnohdy nesoupeříte jen s dalšími běžci, ale také sama se sebou - rychlé tempo "bolí" a musíte do toho dát vše. Mozek pracuje a vy ho musíte překonat.

Pro nové přátele

Není nic snadnějšího, než se na závodě seznámit. Stejně ladění závodníci mají vždy důvod k hovoru. Tím, že běhají, jsou všichni v pohodě a mají dobrou náladu. Najdete tak nové kamarádky a možná, že i lásku.

Jsou tam krásní chlapi

Až se postavíte na start, tak vám garantujeme, že nebudete vědět, kam s očima ( pokud se tedy nejedná o Velkou Kunratickou, kam chodí především veteráni). Běžci jsou tak hezcí - pěkně vyrýsovaní, je na nich vidět trénink i zdravý životní styl. Bude z čeho vybírat!

  5:50,  aktualizováno  24. března 2019 14:43