Téměř nic nestojí, přitom toho tolik dokáže - i se vzhledem. Propadněte mu i vy!

Rozjasní pleť

Když běháte, tak se do pleť prokrvuje a dostává se k ní i více kyslíku. Tím po doběhu budete vypadat svěže a zářivě, budete mít zdravou barvu a narůžovělé tváře. Nebude pak potřebovat ani žádná další líčidla, protože výsledný efekt bude prostě perfektní a přirozený!

Dodá jiný výraz

Díky běhu se do těla vylučují hormony dobré nálady -  endorfiny. Když vás něco trápí a vyběhnete, budete se pak cítit lépe a hlava bude vyčištěná. Když běháte pravidelně, provází vás pak dobrá nálada neustále. Obličej tak získá příjemný výraz s jemným úsměvem. A to nic nenahradí.

Pomůže zhubnout

Pokud začnete běhat pravidelně a alespoň půl hodiny, uvidíte, jak začnete pomalu zhazovat kila a pak to půjde snadno. Když běháte, můžete si občas dovolit i nějaké prohřešky, které byt jinak nešly. Postava prostě bude štíhlejší.

Zpevní postavu

Kromě toho, že ztratíte kila, začne se vám tělo krásně vyrýsovávat. Křivky budou pevnější a svaly viditelnější. Ale tak akorát, hezky a žensky, nemusíte se bát, že byste pak vypadala jako kulturistka. Proto běhají i mohé slavné modelky - běh je pro figuru prostě k nezaplacení!

 

 

 

  23:50,  aktualizováno  24. března 2019 14:58