Pod jabloní, za jabloní před jabloní s blogerkou Alex Sedláčkovou.

Jako malá jsem trávila dost času v jabloňovém sadu u rodičů. Lezla jsem po stromech, stavěla bunkry, sbírala jablka. Pokaždé si na to vzpomenu, když ve městě zahlédnu jabloň. Ve městech je jich bohužel nedostatek, proto mám radost, že se o pěstování nových sadů zajímá stále více lidí. Pod jabloní se dá dělat nespočet aktivit – já vám ukážu svých pět nej.

SPANÍ POD JABLONÍ

Spánek je jedna z mých nejoblíbenějších činností. Koho by taky nebyla, že? Člověk by měl spát zhruba 8 hodin denně, ale bohužel nám to mnohdy nevyjde, a tak je dobrý si alespoň dát poctivejch 20 třeba pod jabloní.

 

OMALOVÁNKY

Omalovánky s tématikou Harryho Pottera jsem dostala od přítele k Vánocům dva roky zpět, ale čas na vybarvování nadešel teprve nedávno, kdy jsme se se Zuzkou poctivě vrhly na barevné pastelky. Věděli jste, že vybarvování působí antistresově a je to skvělé odreagování?

 

CVIČENÍ JÓGY

Jóga je pro mě jedním ze způsobů, jak se udržet fit a ještě protáhnout celé tělo. Je neuvěřitelně komplexní a díky ní mám více energie na zvládnutí každodenního shonu. Nemluvě o dalších benefitech, které přináší. Baví mě také to, že si ji můžete zacvičit prakticky kdekoliv! Se cvičením jógy jsem začala zhruba před dvěma lety v momentě, kdy mě přestalo bavit klasický fitko. Vyzkoušela jsem třeba i hot jógu, která se cvičí ve 42 stupních. Je náročnější, ale ten pocit po lekci je k nezaplacení! Jóga je běh na dlouhou trať. Je potřeba počítat s tím, že viditelné výsledky přijdou pomaleji, ale už po první lekci budete neuvěřitelně plní energie, protažení a vyrovnanější. Nemluvě o spoustě dalších benefitů. Třeba to, že si ji můžete zacvičit prakticky kdekoliv!

 

PIKNIK

Dobré jídlo? To je něco pro mě! Sním prakticky všechno a mezi moje nejoblíbenější kuchyně patří právě vietnamská.

ČTENÍ

Mezi tím vším on-line světem se snažím najít si alespoň 20 minut denně na čtení. Aktuálně mám rozečtenou knížku „Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce“, která je sestavena z drobných příběhů nenavazujících na sebe. A to mě ba!

  5:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:58