Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vizuálně poutavá hra se zbytečně drahými postavami

League of Stickman se snaží zaujmout hlavně obrazovým ztvárněním. Po herní stránce inovacemi zrovna neoplývá.
65

League of Stickman

Platforma: Android

  • Stylová grafika
  • Dynamické tempo
  • Výrazné rozdíly mezi postavami
  • Některé jsou ale poměrně drahé
  • Žádná možnost blokování/uskočení

Stáhnout z Google play
League of Stickman

League of Stickman | foto: Bonusweb.cz

Jde o standardní „řežbu“. V krátkých dvojrozměrných úrovních likviduje vlny nepřátel. Až se zbavíte posledního z nich, máte splněno, pokračujete do další mise.

Váš hrdina má jak standardní útok, tak čtyři speciální, které se po použití na několik vteřin zablokují, abyste je nemohli aktivovat bez omezení.

Za co se platí

Placená s mikrotransakcemi

Stažení hry je zpoplatněno částkou zhruba 27 korun. Titul ale obsahuje i mikroplatby. Za skutečné peníze nakoupíte prémiové diamanty nebo zlaťáky. První platidlo slouží hlavně k nákupu nových hrdinů, většina z nich stojí 800 drahokamů a získat takovou částku jen hraním zabere hodiny a hodiny. Zlaté mince investujete do vylepšování speciálních úderů a předmětů, což výrazně sníží obtížnost. Ale ani bez zaplacení jakékoliv částky není titul extrémně obtížný. Jediný důvod proč vytahovat peněženku je tak touha rychle zakoupit určitou postavu.

Jinak si vystačíte už jen s šipkami pro pohyb vlevo a vpravo a symbolem pro výměnu postavy. Dostupných je totiž několik hrdinů. Do misí se jich vrhá víc (je na vás, jaký tým si sestavíte). Samozřejmě ovládáte jen jednoho bijce, ale kdykoliv je možné přepínat mezi členy skupiny.

Na počátku máte k dispozici pouze jednoho válečníka, ale za prémiovou měnu v podobě diamantů dokupujete další postavy. Každá má relativně odlišný styl boje, stejně tak speciální údery, což je fajn. Méně potěšující je, že jsou někteří hrdinové poměrně drazí.

Diamanty se sice dají získat i během hraní, ale abyste jich nashromáždili například 800 (což je cena za většinu hrdinů), budete muset strávit u hry spoustu času. Naštěstí, několik postav se dá pořídit za 100 drahokamů. Ale je jich jen pár.

V League of Stickman se neobejdete bez předmětů. Ty vypadávají z nepřátel. Ovlivňují základní statistiky jako je útok a obrana. Artefakty nejsou určeny pro konkrétní postavy, přidělit je můžete komukoliv.

Navíc se vylepšují a bez toho se v žádném případě neobejdete. Je nutné investovat herní měnu (v tomto případě mince) do vybavení, ale také do speciálních útoků.

Během soubojů nemáte v podstatě žádnou výraznější možnost být defenzivní. Údery protivníků nelze blokovat, ani není možné se jim vyhnout, takže vaše obrana a útok jsou nesmírně důležité. Určitě by nebylo od věci, aby hrdinové uměli alespoň skákat, protože pokud stojíte například proti nepříteli, který střílí, neexistuje způsob, jak se dělové kouli/energetickému výboji vyhnout.

Jak už bylo naznačeno, titul hodně sází na vzhled. Ten je jednoduchý, ale působivý. Postavy jsou „stínové“, ozdobené jen několika málo zářivými prvky a vypadá to velmi pěkně. Dobře dopadly i efekty a to jak magických útoků, tak zvukové.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

35 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 2 čtenářů

Témata: měna
  • Nejčtenější

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

15. prosince 2016  18:50

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I...

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

20. srpna 2016

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Putine, běž do prd*le, zahlásil na koncertě Rod Stewart. Němci zpěváka vypískali

S překvapivou vlnou nevole se na svém nedělním koncertu v Lipsku setkal rockový král Rod Stewart. Během vystoupení se...

Skandál kolem morbidně obézní Miss Alabama. Co se ztratilo mezi řádky

Sociální sítě počátkem června rozvášnila obézní plus size modelka Sara Millikenová oceněná titulem Miss Alabama 2024....

Ostuda bratrů Bendigů v AZ-kvízu. Jan se vymlouval na trému z Mareše

Ve speciálním díle AZ-kvízu s názvem ČT art kvíz se proti sobě utkali bratři Jan a Marsell Bendigovi. V soutěži se jim...

Tvrz koupil za 76 tisíc a daroval ji manželce. Pak ruinu 20 let opravoval

Pavel David zahlédl v dubnu roku 2003 v novinách inzerát: „Prodám tvrz za 76 000 Kč.“ Ještě ten den si jel zříceninu...

Do Itálie se nevrátím, tady vše funguje lépe, říká dcera Petra Hapky

Dcera slavného českého hudebníka Petra Hapky (†70) Petra (41) žila od 3 let s matkou v italském Římě. Ve 29 letech se...