Neděle 2. dubna 2023, svátek má Erika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 2. dubna 2023 Erika

Vizuálně poutavá hra se zbytečně drahými postavami

League of Stickman se snaží zaujmout hlavně obrazovým ztvárněním. Po herní stránce inovacemi zrovna neoplývá.
65

League of Stickman

Platforma: Android

  • Stylová grafika
  • Dynamické tempo
  • Výrazné rozdíly mezi postavami
  • Některé jsou ale poměrně drahé
  • Žádná možnost blokování/uskočení

Stáhnout z Google play
League of Stickman

League of Stickman | foto: Bonusweb.cz

Jde o standardní „řežbu“. V krátkých dvojrozměrných úrovních likviduje vlny nepřátel. Až se zbavíte posledního z nich, máte splněno, pokračujete do další mise.

Váš hrdina má jak standardní útok, tak čtyři speciální, které se po použití na několik vteřin zablokují, abyste je nemohli aktivovat bez omezení.

Za co se platí

Placená s mikrotransakcemi

Stažení hry je zpoplatněno částkou zhruba 27 korun. Titul ale obsahuje i mikroplatby. Za skutečné peníze nakoupíte prémiové diamanty nebo zlaťáky. První platidlo slouží hlavně k nákupu nových hrdinů, většina z nich stojí 800 drahokamů a získat takovou částku jen hraním zabere hodiny a hodiny. Zlaté mince investujete do vylepšování speciálních úderů a předmětů, což výrazně sníží obtížnost. Ale ani bez zaplacení jakékoliv částky není titul extrémně obtížný. Jediný důvod proč vytahovat peněženku je tak touha rychle zakoupit určitou postavu.

Jinak si vystačíte už jen s šipkami pro pohyb vlevo a vpravo a symbolem pro výměnu postavy. Dostupných je totiž několik hrdinů. Do misí se jich vrhá víc (je na vás, jaký tým si sestavíte). Samozřejmě ovládáte jen jednoho bijce, ale kdykoliv je možné přepínat mezi členy skupiny.

Na počátku máte k dispozici pouze jednoho válečníka, ale za prémiovou měnu v podobě diamantů dokupujete další postavy. Každá má relativně odlišný styl boje, stejně tak speciální údery, což je fajn. Méně potěšující je, že jsou někteří hrdinové poměrně drazí.

Diamanty se sice dají získat i během hraní, ale abyste jich nashromáždili například 800 (což je cena za většinu hrdinů), budete muset strávit u hry spoustu času. Naštěstí, několik postav se dá pořídit za 100 drahokamů. Ale je jich jen pár.

V League of Stickman se neobejdete bez předmětů. Ty vypadávají z nepřátel. Ovlivňují základní statistiky jako je útok a obrana. Artefakty nejsou určeny pro konkrétní postavy, přidělit je můžete komukoliv.

Navíc se vylepšují a bez toho se v žádném případě neobejdete. Je nutné investovat herní měnu (v tomto případě mince) do vybavení, ale také do speciálních útoků.

Během soubojů nemáte v podstatě žádnou výraznější možnost být defenzivní. Údery protivníků nelze blokovat, ani není možné se jim vyhnout, takže vaše obrana a útok jsou nesmírně důležité. Určitě by nebylo od věci, aby hrdinové uměli alespoň skákat, protože pokud stojíte například proti nepříteli, který střílí, neexistuje způsob, jak se dělové kouli/energetickému výboji vyhnout.

Jak už bylo naznačeno, titul hodně sází na vzhled. Ten je jednoduchý, ale působivý. Postavy jsou „stínové“, ozdobené jen několika málo zářivými prvky a vypadá to velmi pěkně. Dobře dopadly i efekty a to jak magických útoků, tak zvukové.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

35 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 2 čtenářů

Témata: měna

Starý dům už neprodáte. Unijní směrnice ale může být protiústavní, tvrdí právníci

Premium Zateplování, výměna kotle i oken, solární panely na střechu… Nechcete starý dům opravovat „po evropsku“? Rychle se jej...

Přežila Terezín i Osvětim. Bůh není, takové utrpení by nedopustil, říká

Premium Měla si užívat bezstarostné mládí, namísto toho si musela na kabát přišpendlit židovskou hvězdu. V 15 letech ji...

Hokej se změnil v jatka. Píše o nich i Wikipedie, extraliga se styděla

Premium Jen co se ve zlínském kamrlíku pro rozhodčí potkal Roman Polák s kolegy, hned měli jasno: „Pánové, dnes to může být...

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

PŘEHLEDNĚ: Pošta zveřejnila, které pobočky od léta zruší

Česká pošta zveřejnila seznam poboček, které v rámci úspor uzavře. Nejvíce jich je v Moravskoslezském kraji a v Praze....

Rozjívené fracky tu nechceme. Kde končí svoboda dětí ve veřejných prostorách?

Vlnu vášní vyvolalo vyjádření pražského bistra, které na sociálních sítích publikovalo pravidla, jak se mají chovat...

Horníci leželi na pokojích na břichu. Skrývali erekci. A zrodila se viagra

Modrá pilulka slaví pětadvacet let. Spustila svého druhu kulturní i farmaceutickou revoluci, preformátovala vnímání...

ČNB se propadla do obří ztráty 412 miliard, za rok je jedenáctinásobná

Česká národní banka (ČNB) loni vykázala rekordní ztrátu 411,9 miliardy korun. V roce 2021 měla ztrátu 37,7 miliardy...

Už jsem nechtěla mlčet. Jana Fabiánová o matce Nadě Urbánkové i Cimickém

Premium Měly komplikovaný vztah, ale pevné pouto mezi nimi se nikdy nepřerušilo. Začátkem února maminka Naďa Urbánková zemřela,...