Diskuse k článku

Náměstek primátora Hradce končí ve funkci, chce zachránit zadlužené kino

Náměstek hradeckého primátora Leoš Kučera nejspíš do týdne skončí ve funkci a půjde tahat z dluhů artové kino Centrál, které roky vedl. Pokud bude úspěšný, na radnici se vrátí. Ve funkci zatím Kučeru pravděpodobně zastoupí jeho stranická kolegyně Anna Maclová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Majdalena

p. Kučera

Postavil se k tomu jako chlap...Kdyby to neudělal, tak mu budou všichni vyčítat, že kino položil ke dnu...Teď aby se to kino zachránilo, řekla bych že to je český unikát...Na druhou stranu je škoda schopného politika, kor v tom hradeckém kolokviu ignorantů

0/0
23.9.2011 13:32

trenchard

Re: p. Kučera

jasně, jako chlap ... a co když kino koupí město a smázne ten problém? za půl roku uvidíme ...

0/0
25.9.2011 15:49

datelHK

Martin Soukup se opět zviditelnil

Tak se opět podařilo "odstranit" slušného a schopného politika a člověka. A opět si na tom přihřál polívčičku pan náměstek Ing. Martin Soukup, který nevynechá jedinou příležitost, kde by se mohl zviditelnit. Jeho práce už ale zdaleka tak vidět není a pokud je, tak se člověk zhrozí - viz např. poslední kauza Ulrichovy  sochy (http://hradec.idnes.cz/mecenasi-chteji-hradci-doprat-novou-ulrichovu-sochu-od-autora-tgm-1cp-/hradec-zpravy.aspx?c=A110913_1650623_hradec-zpravy_klu).

V politice se nepohybuju, pracuju jako učitel, ale vím, že pan náměstek Kučera jistě mnohým nevyhovoval, protože se soustředil především na svou práci, kterou dělal velmi dobře, jak prohlásil i pan primátor MUDr. Zdeněk Fink.

Nevím, kdo za odchodem pana náměstka Kučery stojí tentokrát, ale vím, že se jako vždy opět ozval náměstek Martin Soukup. Je škoda, že po 10 letech na radnici neodchází právě on...

0/0
23.9.2011 12:20

Valhalla

Tak pravil Zarathustra ...

KomedieRv

0/0
23.9.2011 8:56

Najdete na iDNES.cz