Diskuze

Vaněček byl mezi hvězdami zápasu, New Jersey zdolalo Boston

Hokejový brankář Vítek Vaněček ve středu pochytal 23 z 24 střel Bostonu a výrazně přispěl k vítězství New Jersey 2:1 po prodloužení, ve kterém po jeho rozehrávce rozhodl Jack Hughes. Hostům chyběl zraněný Pavel Zacha a David Pastrňák se tentokrát neprosadil.
JK

Obrana devils úplně mimo, nevěděla co má dělat. úplně rozhozená. Montreal si to prohrál sám. O gól mohli klidně vyhrát v normální hrací době.

0 0
možnosti
JS

Vilardi z Jets klasická vyhecovačka proti bývalému zaměstnavateli LAK.

1 0
možnosti
MS

přesně, taky mě to hned napadlo :-) mám LA docela rád, tak mě ten trade Vilardi + Kupari a další za Duboise docela mrzel, ale je dobře , že se mu po těch všech zraněních začíná za WPG dařit

1 0
možnosti
MM

M81i66t37k88o 77M33i26t56e20v

14. 12. 2023 10:38

Dnes spíše bojovný zápas s obou stran. Bod dobrý, asi Bruins navíc neměli.

1 0
možnosti
RF

Ducks po docela slušném začátku teď ve velké krizi.

Z posledních třinácti utkání dvanáct proher.😬

1 0
možnosti
JS

J72o22s48e35f 57S91t77e14f86l

14. 12. 2023 7:53

A přítel vraha a lháře se propadá a propadá. ve statistice střelců už je na 210. místě. . Jestlipak se dostane na kulatou třístovku

12 1
možnosti
AM

Tak kulatá třístovka jistá není, ale co je určitě jisté, že do nové arény v Potomac Yard se Putimil stěhovat nebude. S těmito "výkony" by mu smlouvu prodloužil jenom blázen.

4 0
možnosti
LP

Crosby dnešními třemi body přeskočil v historických tabulkách na 14. Místě a beka Paula Coffeyho, a bodově se dorovnal na 13. Marka Recchiho.

6 1
možnosti
JS

J50o69s28e11f 41S85t54e22f69l

14. 12. 2023 7:50

Myslím taky, že už se i uklidnil. Aspoň není o něm slyšet, co se týká nějakých faulů

2 0
možnosti
FK

Bod je solidní, byl to zápas gólmanů. Jen proboha nepouštět spolu na prodloužení dvojici Pasta - Marchand, těm to fakt letos nefunguje.

2 0
možnosti
JS

J93o70s79e45f 45S53t77e93f45l

14. 12. 2023 7:46

Zajímalo by mě, jestli taky v dálný minulosti se tak prosazovali brankáři. Co se týče nahrávek a branek. Myslím, že tenkrát to tak nebylo pro brankáře důležitý