Hašek dostal čtyři góly za třetinu a střídal

• 5
Karlstad - Český brankář Dominik Hašek inkasoval ve třetí třetině čtyři góly a odešel z branky. Na poslední dvě minuty pustil nečekaně mezi tyče Floyda Whitneye. Hokejisté světového výběru z NHL utrpěli debakl 1:6 od elitnímu týmu švédské ligy Färjestadu. V zápase, který sledovalo přes šest tisíc fanoušků, nastoupil v obraně vítězů i Radek Hamr.

Färjestad dovolil hvězdám jedinou branku. Jejím autorem byl ve druhé třetině Ray Whitney, syn střídajícího gólmana.

Světové hvězdy sice předčily Färjestad počtem střel 48:41, ale v zakončení se jim nevedlo. Na svém evropském turné během výluky v NHL mají po čtvrtku bilanci čtyř vítězství a dvou porážek, jednu výhru zaznamenali i v pondělí v Plzni. Ve Švédsku budou hrát ještě dvakrát, pak se přesunou do Norska.