Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

T26o85m83á26š 81N47a91t84a71n74a45i81l24i83d75i14s 5535463328985

'Srdíčkem a charakterem jsmevyhrali'. A taky proto, že odvolali gólmana. V ty poslední třetině jsme absolutně nestíhali. Zbytečný fauly, vhazování o trochu lepší než na co jsme byli zvyklí. Dohromady slušnej výkon, kterej by ale na čtvrtfinále nestačil.

+8/0
doporučit
21.5.2019 18:20

I83v38a92n 23M80i16n67á65ř 7752294757181

Je zřejmé, že v zápase se Švýcary jsme měli mimořádné štěstí. Po skvěle sehrané 2 třetině - jsme již jen zoufale bránili výsledek. Mužstvo zcela ztratilo sebevědomí a kupodivu, odpadlo i fyzicky - přestože soupeř měl za sebou nejtěžší zápasy ve skupině.

+6/0
doporučit
21.5.2019 22:27

J98o77s92e10f 51K32o16m45á61r51e75k 5284792814389

Chlapci si dnes za stavu 4:2 vyzkoušeli, jaké to je, když na chvíli poleví. To se, doufám, s Němci nebude opakovat, stejně jako tradičně slabá první třetina... Češi do toho [>-]

+5/0
doporučit
21.5.2019 22:45

M49a34r59t30i47n 24S39ý89k87o91r69a 1457748797357

Kovář je s 64 % sedmej nejlepší na vhazování, to jsem nečekal.

+5/−1
doporučit
21.5.2019 20:30

Z19d51e97n36ě82k 45B90e74r61á31n40e85k 2478425616742

Dnes jsme nehráli dobře v prvních deseti minutách první třetiny a celou třetí třetinu. Soupeř nás v tomto čase přehrával, byl rychlejší a jen se štěstím jsme vyhráli utkání. Naši jakoby ani nemohli a nebo jsme si mysleli, že soupeř se porazí sám. Nějak jsem nechápal proč naši tak hráli. S takovou hrou bychom mohli mít v QF problémy. Bylo by lépe kdybychom se vrátili ke hře, jakou jsme hráli proti Švédům. Do toho!

K40a65m36i42l33a 30K53a98l92e58n58s96k97á 9176387917568

Nevím proč, ale stále mám pocit, že úplně nejlíp hráli Češi v tom úplně prvním zápase proti Švédům. Nebo je to tím, že Švédi v tom zápase nehráli nic moc, ale nic moc nehráli ani Italové a Rakušáci a přesto první zapas se mi jeví ze strany Čechů jako nej. Věřím, že Němce dokáží porazit. Jen je otázka jak to budou mít srovnané v hlavě, hrát umí. Věřím Říhovi, že je dokáže ukočírovat.