ZLÍN - PARDUBICE

Utkání 15. kola extraligy komentuje Jaroslav Chudara

ZLÍN - PARDUBICE 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu - Zlín poráží vedoucí Pardubice přesvědčivě 4:1. Diváci děkují domácím hokejistům za předvedenou hrou skandovaným potleskem vestoje.
59:06
Domácí jsou kompletní. Pardubice se k ničemu nedostaly, naopak mohly inkasovat. Okál ale v přečíslení dva na jednoho pálil po ledě jenom do betonu brankáře Hyláka.
57:57
Hosté jsou kompletní, zahajují zkrácenou přesilovku.
57:06
Závěr se zbytečně kouskuje, na dvě minuty za podražení je vyloučen domácí Veselý. Hraje se čtyři na čtyři.
56:25
Pardubice se ubránily, pokračují ve čtyřech.
55:57
Domácí budou hrát 28 vteřin pět na tři. Koukal hákoval pronikajícího Záhorovského.
54:25
Kudrna oplácel Zubíčkovi, rozhodčí vylučuje, ale na trestnou lavici zamířil Kolář - hrubost.
53:37
Pardubice snižují - 1:4. Macholda nevyhodil puk z prostoru mezi kruhy, kotouče se zmocnil Lubina a švihem trefil levý horní růžek Murínovy branky.
53:05
Pardubicím se otevírá naděje zkorigovat výsledek. Za sekání je vyloučen Veselý.
52:44
Hosté se ubránili, ale jednou měli štěstí, když Hamrlík trefil tyč.
50:23
Zlín je plném počtu a pokračuje jeho přesilovka
48:59
Potlesk zaplněných ocozů sklidil Zubíček, který nasadil učebnicový bodyček Průchovi.
48:22
Kudrna sekl Blaťáka, rozhodčí nevylučuje, ale Blaťák se po Kudrnovi ohnal a je vyloučen - nedovolené bránění. Místo zlínského beka zamířil na trestnou lavici Weissmann. Blaťák je v péši klubového lékaře.
48:12
Vedení domácích mohl pojistit Balaštík, ale netrefil zblízka odkrytou branku.
47:44
Pardubice nepříznivý stav nezvládají. V přerušené hře píchl Divíšek holí do břicha Zubíčka a je vyloučen na 5 minut a do konce utkání. Divíšek zamířil do kabiny, na trestnou lavici usedl Mrázek.
47:23
Pardubičtí se pokoušejí dostat do pásma dlouhými přihrávkami, ty ale často končí zakázaným uvolněním. Zlínští kontrolují hru.
44:40
Zlín kontroluje hru. Hosté se sice snaží o korekci skóre, ale jejich akce končí na spolehlivě fungující obranné hrázi zlínských hokejistů.
43:00
Utkání sleduje 6311 diváků.
40:39
Hosté jsou v plném počtu.
40:01
Hraje se 3. třetina. Domácí hrají ještě 49 vteřin přesilovku. V brance Pardubic nastoupil Hylák.
40:00
Skončila 2. třetina. Domácí ji vyhráli 3:0 a jasně dominují. Publikum se baví mexickými vlnami. Hostující brankář Barek za góly nemůže, ale působí přece jen trochu nejistým dojmem. Hosté se v úvodu 3. části budou ještě 49 vteřin bránit.
38:49
V útočném pásmu Pardubic se do sebe pubstili Kudrna s Jenáčkem. Hostující útočník dostává 2+2 minuty za hrubost, Jenáček jenom 2 minuty za hrubost. Domácí hrají přesilovku. Lubina se snažil rozhodnutí rozhodčího Mikulíka zvrátit, ale marně.
37:42
Zlín zvyšuje na 4:0. Vlach vyhrál buly, nahrál Okálovi mezi kruhy, který okamžitě vypálil a puk propadl Barkovi pod lapačkou do sítě.
37:17
Oba týmy kompletní.
35:37
Domácí vedou 3:0. Zlín se prosazuje po 20 vteřinách hry čtyř proti čtyřem. Zubíček vypálil z prostoru mezi kruhy, Barek puk zblokoval betonem. Puku se ale zmocnil Jenáček a dává druhý gól v zápase.
35:17
Oboustranné vyloučení. Mrázek hrubost - Veselý vražení na hrazení.
34:57
Pardubice si v přesilovce vypracovaly velký tlak, ale domácí díky Murínovi drží čisté konto.
33:33
Dopita zleva pěkně našel Kudrnu, ale do jeho střely z voleje padl Murín.
33:07
Domácí jsou ve čtyřech. Pardubice jsou v náporu, ale nedaří se jim a hrají nervózně.