22. března 2003

Utkání komentuje Michael Langr

SLAVIA - SPARTA 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Konec zápasu
60:00
Konec utkání. Sparta rozhodla o výhře až ve třetí třetině. V utkání měla víc šancí, i když Kučera byl velmi blízko vyrovnání, když trefil od modré tyčku. SPARTA vyhrála na SLAVII a V SÉRII VEDE 1:0 NA ZÁPASY.
59:52
Petr Leška pečetí výsledek prvního semifinále gólem do prázdné branky, 2:0. Leška se dostal k odraženému puku a od modré v pohodě trefil prázdnou branku.
59:31
Kratěna je s pukem ve středním pásmu, uvolnil se, ale zamířil těsně vedle branky.
59:12
Slavia je v šesti, Málek odjel na střídačku a Hejda nastřelil puk do pásma.
58:23
Domácí otevírají hru a Sparta se dostala do brejku. Dva hráče dobře zablokoval kadlec, ale Tomajko se dostal k puku a vystřelil jen do Málka.
58:16
Hra se kouskuje, potřetí v řadě se vhazuje ve středním pásmu.
57:58
Duda v klinči srazil v pádu zády na led i rozhodčího.
57:42
Další náznak šarvátky na modré. Tomajko padl do střely a zalehl puk, Dlouhý se pak chytil s bránícím Kratěnou.
57:00
Tři minuty do konce třetí třetiny. Slávistům se nájezdy nedaří, Sparta ve čtyřech bríní modrou čáru a pokusy domácích o dobytí pásma končí ofsajdy nebo nepřesnými přihrávkami.
56:12
Sup míchal pukme za brankou a pak před ní nahrál Hejdovi, kterému ale lehce tečovaný puk přeskočil hůl.
55:32
Spartě se přesilovka příliš nepovedla, až v závěru sevřel Brošův útok soupeře v pásmu. Větší šanci ale hosté něměli.
53:32
Duda trefil u mantinelu Lešku a je vyloučen, další přesilovku má Sparta.
53:31
Slavia sehrála dobře druhou část přesilovky, ale neskórovala. Šanci měl Duda, který tečoval nahození zprava, ale Bříza měl hokejku na místě. Pak Kučera střílel na teč na Beránka, ale obránci pokus zblokovali. Kučera pak ještě třikrát střílel do houštiny těl před Břízou.
51:31
Slavia má šanci vyrovnat v přesilovce. Za nedovolené bránění je vyloučen Ujčík.
51:11
Hra se nyní otevřela a k vidění byly zajímavé momenty. Duda hledal Supa svou klasickou přihrávkou zapoza branky, ale Sup netrefil dobře puk.
50:15
Obě mužstva jsou v pěti.
49:46
Kučera trefil střelou od modré tyč.
48:15
Bříza zasáhl vkleče dotírajícího Šaffra hokejkou do krku a je vyloučen, odpykat trest odchází Paroulek. Šaffer pak oplácel a je vyloučen za sekání. Pokračuje se 4 na 4.
48:01
Další šance Sparty, Kratěna se dorážkou snažil přehodit ležícího Málka, ten ale zvedl betony a puk vyrazil.
47:14
Sparťané šli dva na jednoho, ale domácí se stihli vrátit a Ujčík tak musel střílet, Málek skvěle zasáhl lapačkou.
46:37
Leška vyjel z prostoru za brankou a v dobré pozici střílel do odkrytého rohu, ale trefil jen Novákovu hůl. Růžička stáhl sestavu na tři útoky, střídání vynechává i zkušený Beránek.
46:11
Slavia vyhrává buly, nyní po ní střílel Kopecký.
46:03
Duda najel do pásma ahledal Beránka, ten byl ale pokrytý obránci. Duda se jen následně snažil atakovat Břízu.
44:29
Kučera dorážel před Břízou při Jarošově nahození, le brankář Sparty situaci zvládl a puk přikryl. Následně Krátoška sám po vlastní buly vystřelil nečekaně z pádu, Bříza opět rychle zareagoval.
42:56
Havelka dává gól, Sparta využívá přesilovku a vede 1:0. Šimíček z kruhu nahrál před branku Havelkovi, kterému se puk odrazil od brusle do sítě. Rozhodčí gól uznali, protože Havelkova brusle nebyla v pohybu.
42:05
Šimíček se prodíral zprava před Málka a zezadu jej přidržel Posmyk. Sparta tak bude hrát další přesilovku.
40:50
Paroulek střílel rovnou z buly, ale Málek dobře zareagoval.
40:43
Rozhodčí přerušili hru, protože Sailer leží na ledě poté, co ho Tomajko narazil na mantinel. Sailerovi teče krev z nosu, ale nevylučuje se.