. 12. února 2003

Utkání komentuje Miroslav Najdek

HAVÍŘOV - KARLOVY VARY 1:4 (0:1, 0:1, 1:2). Konečný výsledek.
60:00
Karlovy Vary vyhrály na havířovském ledě zaslouženě 4:1 a minimálně do pátku poskočily v tabulce na 6. místo před České Budějovice.
57:35
Domácí přesiloovku nevyužili. Sršeň pálil tvrdě, ale vedle. Hebarovu přihrávku na Laszkiewicze vystihl Franěk, který v lapačce ukryl i Horáčkovu bombu od modré.
55:25
Havířov má šanci korigovat výsledek. Za faul loktem byl vyloučen hostující útočník Opatovský.
52:25
Tříbrankový náskok vrací hostům Skuhravý - 4:1. Němeček uvolnil Skuhravého, který bekhendovou střelou překonal Maříka.
51:09
Havířovští využívají přesilovku a snižují na 1:3. K odraženému puku se dostal Hrbek a střelou po ledě poprvé překonal výborného Fraňka.
49:32
Za nedovolené bránění je vyloučen karlovarský Košťál.
46:08
Vary vedou v Havířově už 3:0. HOsté se na delší dobu usadili v útoku, domácím se nedařilo vyhodit puk z pásma a zzaplatili za to gólem. Po rychlé přihrávce Skuhravého na Krause se dostal puk ke zcela volnému Valovi, který bez přípravy potřetí překonal Maříka.
42:35
Němeček poslal do rychlého brejku Balásze, který po levé straně najížděl sám na Maříka, ale ten jeho střelu vyrail pravým betonem.
41:25
Havířov přesilovku nevyužil, hosté jej ani nepustili do svého pásma.
40:01
Byla zahájena 3. třetina, Havířovští pokračují v přesilovce.
40:00
Skončila 2. třetina. Domácí se sice usadili v pásmu, ale ke střele se nedostali. Po přestávce ještě budou hrát minutu a 26 vteřin v početní výhodě.
39:26
Za faul kolenem byl vyloučen hostující Skuhravý.
37:37
Havířov je v plném počtu.
36:25
V pokračující přesilovce Varů ujela dvojice Horáček - Laszkiewicz, Horáček přihrál polskému krajánkovi, ale ani on nedokázal na Fraňka vyzrát.
36:13
Karlovy Vary využily přesilovku 5 na 3 a vedou 2:0. Mádl nahrál Hlavačkovi, ten poslal z první puk Svobodovi, jenž trefil odkrytou polovinu branky. Mařík se při skvělé kombinaci hostů nestihl přemístit.
35:37
Minutu a 26 vteřin mají hosté dvojnásobnou přesilovku, když za krosček putoval na hanbu Boháček.
35:05
Přesilovku hrají hosté. Za nedovolené bránění je vyloučen Kolba.
34:36
Brankář Franěk dál drží čisté konto. Havířov přesilovku nevyužil, i když měl dvě dobré šance. Po přihrávce Cartelliho vypálil přesně Folta, Franěk se vrhl za pukem a chytil ho. Podrohé se vyznamenal, když Horáček našel volného Hebara.
32:36
Havířovští se vymanili z náporu hostí, navíc hrají přesilovku. Za nedovolené bránění byl vyloučen Hlavačka.
31:29
Mařík drží Havířov. Lapačkou vyškrábl Opatovského střelu.
31:08
Další šance hostů. Kraus našel křižnou přihrávkou Skuhravéhjo, ale ten opět zamířil vedle.
30:43
Domácí se ubránili. Varští se minutu nedokázali usadit v pásmu, ale v druhé polovině výhody si dokázali vytvořit šance. Hlavačka od modré nastřelil levou tyč, Mádlovu střelu vyrazil Mařík před Skuhravého, ale jeho dorážka mířila těsně vedle.
28:43
Karlovarští rozehrávají přesilovku. Za nebezpečnou hru vysokou holí byl vyloučen Sršeň.
28:30
Utkání je nadále vyrovnané, ale domácí gólman Mařík má přece jenom víc práce, protože hosté jsou v útočných akcích přesnějkší a častěji se dostávají k zakončení. Mařík musel řešit Opatovského ránu těsně nad ledem i Němečkův pokus od modré.
25:40
Havířovští pokračovali v tlaku, zpoza branky uvolnil Polanský Foltu, ale jeho střela těsně minula levou tyč Fraňkovy branky.
25:13
Sršeň prudce vypálil z dobré pozice, ale Franěk jeho střelu vyrazil.
24:44
Obě mužstva pokračují v pěti. Při hře čtyři na čtyři měl obrovskou šanci hostující Skuhravý, který se ve středu hřiště zmocnil odraženého puku, najížděl sám na MAříka, zamířil mezi jeho betony, ale havířovský gólman je včas srazil.
22:44
Početní převaha domácích trvala jenom šest vteřin. Vyloučen je domácí Polanský za držení hole.