Diskuze

Divočina v Kladně. Přes čáru! zuřil kapitán Sparty po bitce Dotchina s Chlapíkem

Divočina v Kladně. Kluziště se změnilo v boxerský ring, rozhodnutý nedělní zápas se Spartou se dohrával pěstmi. Dva domácí hráči museli předčasně do kabin, dva sparťané slízli pět minut za bitku, nadto rozhodčí rozdali 28 dvouminutových trestů. Lídr hokejové extraligy vypráskal Rytíře 7:1, ale v boxerských vložkách dostal naloženo.

LD

Tak ve fotbale je to národní ostuda a v hokeji je budeme ještě chválit ... svět jde do řitního otvoru...cenzore to není sprosté slovo, ale lékařský termín ...

0 0
možnosti

Tak pokud Kladnu nejde o výsledky (třeba dostat doma sedmičku), ale jde o to aby někoho zmlátili, tak pak musí panovat spokojenost s případným sestupem.

25. 9. 2023 10:51

Já jsem teda viděl jenom první půlku zápasu a tam si Chlapík řikal o přeshubu několikrát... Byla tam třeba žďuchačka u Kladenskýho brankáře, on tam přijel a někoho z kladeňáků tam složil zezadu za krk (ten hráč se přitom strkal s jinym sparťanem)... Kupodivu za to Chlapík nedostal ani 2 minuty - takže i chyba rozhodčího, Chlapík pak měl pocit, že mu projde všechno. V NHL by dostal naloženo už mnohem dřív.

6 4
možnosti
PH

Škoda, že poslední tým nepadá přímo dolů. Kladno dlouhodobě ukazuje, že nemá v Extralize, co dělat.

10 4
možnosti
ZV

Z18b21y76ň12a 92V20r31b62a

24. 9. 2023 23:07

Nechápu tu nebetyčnou hloupost rozhodčích, kdy vylučují na 5+dku někoho, kdo se v "bitce" jen bránil a vůbec nebyl aktivní.

Alibismus nemá hranic... je obrovskou chybou, že po zápase nejsou rozhodčí konfrontováni se svými rozhodnutími.

No a hráče, který se rozhodne bušit střelce a konstruktivního hráče, to ani komentovat nejde.