Diskuze

Kladno konečně vyhrálo. Budějovice ovládly přestřelku, zvítězila také Sparta

Černá série je u konce, Kladno v 45. kole hokejové extraligy konečně vyhrálo, Kometu porazilo 3:2 po prodloužení. České Budějovice přestřílely Vítkovice 7:5, Litvínov zvítězil 3:2 v Mladé Boleslavi. Třinec v repríze loňského finále zdolal Hradec Králové 3:2. Druhá Sparta odjíždí z Olomouce s výhrou 4:2. Všechny zápasy opanovaly hostující týmy.
MN

Kometa to neskutečně prodala. Takhle ležérně odehrát zápas je urážení hokejových bohů. Asi chtějí v play-off Spartu a opět jim ukončit sezónu.

16. 2. 2024 20:37

Třinec výborně. Proti nadopovaným podvodníkům se výhra počítá.

6 5
možnosti
OM

Bravo Kometa... na stadecu 7700 divaku, hraje se za Lachtana a predvedete tohle? Jdete laskave celej mancaft do zadele

23 0
možnosti
JK

J77a20n 48K92l61á46s62e72k

16. 2. 2024 21:31

Dneska bohužel naprosto ostudný výkon. Už od začátku bylo vidět, že hlava je nastavená tak, že s Kladnem se nemůže nic stát. Kladno je od 2. třetiny jasně přehrávalo a mohlo v pohodě vyhrát v základní době.

12 0
možnosti
VF

Docela trapné jak komentátoři O2tv analyzovali poděkování brankářovi Sparty že přispěje k vítězství Sparty a to je ještě 7 minut dokonce. Za mě hnus