17. ledna 2003

Utkání komentuje Ervín Schulz

PLZEŇ - VSETÍN 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) Konečný výsledek.
60:00
Plzeň porazila Vsetín 4:1. Zlomový byl Štefankův gól na 3:1, hattrickem se blýskl Josef Straka. Plzeň získává důležité body v boji o play off.
59:17
Vsetín je kompletní, Plzeň kontroluje hru a nikam nepospíchá.
55:17
Na dvě plus dvě minuty je vyloučen vsetínský Frolo, který vysokou holí zasáhl Brandu. Plzeň bude praktincky zbytek zápasu dohrávat v početní výhodě.
51:57
Plzeň vede 4:1. Josef Straka završil hattrick. V nájezdu dva na jednoho nahrál Dvořák Strakovi, jenž bez přípravy vypálil golfovým úderem a nedal Bieglovi šanci.
51:18
Plzeň se ubránila. Velkou šanci měl v závěru přesilovky Vampola, k němuž se odrazil puk po Jaškinově střele, ale Barta skluzem zachránil.
49:18
Vsetín hraje přesilovku. Švík zamířil na trestnou lavici za hákování.
49:11
Plzeň je lepší. Zpoza branky si vybruslil Branda a snažil se zakončit. Vsetín může děkovat jenom skvělému Bieglovi.
47:05
Domácí obránce Kubeš se vydal na výlet do vsetínského pásma. Vypálil zdálky, vyraženou střelu dojel a Biegl měl s dorážkou plné ruce práce.
46:18
Plzeň zvyšuje vedení na 3:1. Gólovou akci vymyslel Branda, který od mantinelu pěkně uvolnil Adamského, ten křižnou přihrávkou našel Štefanku, jenž blafákem překonal ležícího Biegla.
45:15
Doposud sledovalo 6740 diváků takmtickou bitvu. Při nájezdu dva na dva se přes Výborného prosadil Kotásek, zakončil, ale Barta rozklekem zachránil.
40:01
Byla zahájena 3. třetina. Plzeň vede vad Vsetínem 2:1.
40:00
Skončila 2. třetina.
38:29
Domácí hrají v plném počtu. V závěru oslabení se Plzeňští dostali do brejku, Švík pálil zprava, ale Biegl skvělým zákrokem zachránil.
36:54
Do velké šance se dovstal Luža, který z ezprostřední blízkosti dorážel puk před Bartou, ale ani nadvakrát se neprosadil.
36:29
Vsetín hraje přesilovku. Za držení byl vyloučen domácí Divíšek.
Zpráva z Havířova: utkání Havířov - Třinec bylo kvůli anonymnímu ohlášení, že je v prostorách stadionu bomba, předčasně ukončeno za stavu 4:2 pro domácí Havířov. - podrobnosti
34:05
Gardoň z otočky těsně minul Bartovu branku. Hra se vyrovnala a diváci sledují pěkný hokej, kdy se šance střídají na obou stranách.
Zpráva z Havířova: Utkání s Třincem bylo na začátku 3. třetiny za překvapivého stavu 4:2 pro Havířov přerušeno, protože kdosi telefonicky oznámil, že na stadionu je bomba.
32:03
Do obrovské šance se dostal vsetínský Luža, který se zjevil zcela sám před Bartou, ale plzeňský gólman skluzem zastavil puk.
31:20
Střelou z prostoru mezi kruhy prověřil Bartovu pozornost Stantien, následně se Plzeňští dostali do přečíslení tři na dva nahrával Matějovský volnému Štefankovi, ale Biegl se stačil přemístit a polovysokou střelu zneškodnil.
29:20
Hosté se bez větších potíží ubránili a pokračují v plném počtu.
27:42
Po Hurtajově chybě se do brejku dostával vsetínský Ambruz, ale na poslední chvíli mu veterán Vlček obětavým pádem zabránil v ohrožení Bartovy branky.
27:20
Hra byla přerušena. Vak tvrdě atakoval u hrazení domácího beka Kubeše, který se jenom těžko zvedal z ledu. Následovala strkanice, kterou musel uklidnit rozhodčí Minář. Vak byl vyloučen na dvě plus dvě minuty za hrubost a domácí Dvořák na dvě minuty za hrubost - Plzeň hraje přesilovku.
25:12
Hosté se vymanili ze sevření, Bartovu pozornost prověřil střelou z pravého kruhu Kotásek, ale domácí gólman jeho pokus ukryl v lapačce.
23:39
Vsetín se ubránil a pokračuje v plném počtu. Elitní plzeňská formace si vytvořila velký tlak, pálili Eiselt a Straka, ale jejich pokusy z úhlu Biegl zneškodnil.
22:34
Vlček vypálil od modré, před brankou tečoval Hurtaj a Biegl tečovanou ránu s námahou vyrazil.
21:39
Tlak domácích hokejistů sílí, navíc budou hrát přesilovku. Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen vsetínský kapitán Stantien.
20:39
Plzeň se ujímá vedení 2:1. Straka objel v útočném pásmu tři hráče, podél brankoviště přihrál Dvořákovi, který dvakrát pálil, Biegl vyraážel, ale podruhé ke Strakovi, který pohodlně doklepl puk do odkryté branky.