Zenit se udržel v čele tabulky o skóre před Spartakem. Dva body ztrácí na oba týmy třetí CSKA Moskva, který zvítězil 2:0 v Jekatěrinburgu, přestože hrál téměř celý druhý poločas v deseti.
Václav Černý v nizozemské lize vstřelil gól ve třetím utkání po sobě. Jeho Twente Enschede ale ve čtvrtém kole nizozemské ligy neudrželo vedení nad Emmenem a doma remizovalo 1:1.
Dvaadvacetiletý křídelník Černý se ve 48. minutě dostal v pokutovém území ke střele a po rychlé kličce míč po zemi umístil přesně k tyči. V 65. minutě odpověděl Michael de Leeuw.
Ruská fotbalová liga - 10. kolo: Ufa - Volgograd 0:0, Jekatěrinburg - CSKA Moskva 0:2, Tambov - Tula 1:1, Spartak Moskva - Petrohrad 1:1, Lokomotiv Moskva - Chimki Moskva 2:1, Kazaň - Groznyj 1:1, Soči - FK Rostov 4:2, Dynamo Moskva - FK Krasnodar 2:0.
Ruská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:6 | 21 |
2. | Spartak Moskva | 10 | 6 | 3 | 1 | 16:9 | 21 |
3. | CSKA Moskva | 10 | 6 | 1 | 3 | 16:8 | 19 |
4. | Soči | 10 | 5 | 4 | 1 | 17:12 | 19 |
5. | Lokomotiv Moskva | 10 | 5 | 3 | 2 | 11:7 | 18 |
6. | Dynamo Moskva | 10 | 5 | 2 | 3 | 9:5 | 17 |
7. | FK Rostov | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:11 | 17 |
8. | FK Krasnodar | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:9 | 15 |
9. | Kazaň | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 15 |
10. | Groznyj | 10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | 14 |
11. | Jekatěrinburg | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:11 | 10 |
12. | Tula | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:17 | 9 |
13. | Tambov | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:14 | 8 |
14. | Chimki Moskva | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:20 | 6 |
15. | Ufa | 10 | 1 | 3 | 6 | 5:20 | 6 |
16. | Volgograd | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:18 | 3 |
Turecká fotbalová liga
4. kolo: Malatyaspor - Antalyaspor 1:0, Basaksehir - Göztepe 0:0, Erzurumspor - Rizespor 0:0, Fenerbahce - Karagümrük 2:1, Denizlispor - Konyaspor 0:0, Alanyaspor - Hatayspor 6:0, Besiktas - Genclerbirligi 0:1, Kasimpasa - Galatasaray 1:0.
Turecká liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Alanyaspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:1 | 10 |
2. | Fenerbahce | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 8 |
3. | Karagümrük | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 7 |
4. | Galatasaray | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
5. | Erzurumspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 7 |
6. | Antalyaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
7. | Hatayspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:6 | 7 |
8. | Göztepe | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:4 | 6 |
9. | Kasimpasa | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 6 |
10. | Kayserispor | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | 6 |
11. | Konyaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 5 |
12. | Trabzonspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
13. | Sivasspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
14. | Genclerbirligi | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 |
15. | Besiktas | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
16. | Malatyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
17. | Gaziantep | 4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | 3 |
18. | Rizespor | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
19. | Denizlispor | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | 2 |
20. | Ankaragücü | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
21. | Basaksehir | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:6 | 1 |
Rakouská fotbalová liga
4. kolo: Admira - Ried 3:1, Tirol - Austria Vídeň 0:2, Wolfsberg - St. Pölten 2:4, Salcburk - Hartberg 7:1, Štýrský Hradec - Altach 4:0, Rapid Vídeň - Linec 3:0.
Rakouská bundesliga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 12 |
2. | Rapid Vídeň | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
3. | St. Pölten | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 |
4. | Austria Vídeň | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 7 |
5. | Linec | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
6. | Štýrský Hradec | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:2 | 6 |
7. | Tirol | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
8. | Admira | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:12 | 4 |
9. | Ried | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
9. | Wolfsberg | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
11. | Hartberg | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:11 | 2 |
12. | Altach | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | 1 |
Belgická fotbalová liga
8. kolo: Waasland-Beveren - Genk 1:1, Eupen - Cercle Bruggy 1:2, Lovaň - Waregem 2:1, St. Truiden - Kortrijk 0:0, FC Bruggy - Anderlecht 3:0, Gent - Beerschot 5:1, Charleroi - Standard Lutych 1:2, Ostende - Mouscron 3:0.
Belgická liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Charleroi | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:5 | 19 |
2. | FC Bruggy | 8 | 6 | 0 | 2 | 21:5 | 18 |
3. | Standard Lutych | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:6 | 17 |
4. | Beerschot | 8 | 5 | 0 | 3 | 16:17 | 15 |
5. | Antverpy | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 14 |
6. | Lovaň | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 14 |
7. | Anderlecht | 8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 13 |
8. | Ostende | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 12 |
9. | Cercle Bruggy | 8 | 4 | 0 | 4 | 11:10 | 12 |
10. | Kortrijk | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 11 |
11. | Genk | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:13 | 10 |
12. | Gent | 8 | 3 | 0 | 5 | 12:11 | 9 |
13. | Eupen | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:12 | 8 |
14. | Mechelen | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:14 | 7 |
15. | Waregem | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:18 | 7 |
16. | St. Truiden | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:13 | 6 |
17. | Waasland-Beveren | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:22 | 4 |
18. | Mouscron | 8 | 0 | 3 | 5 | 3:12 | 3 |
Nizozemská fotbalová liga
4. kolo: Arnhem - Almelo 3:0, Venlo - Haag 1:2, Twente Enschede - Emmen 1:1 (za domácí gól Černý), Groningen - Ajax Amsterdam 1:0, Sparta Rotterdam - Alkmaar 4:4, Tilburg - Feyenoord Rotterdam 1:4, PSV Eindhoven - Sittard 2:0. Utkání Waalwijk - Zwolle bylo odloženo.
Nizozemská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Feyenoord Rotterdam | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:4 | 10 |
2. | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 |
3. | Heerenveen | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
4. | Arnhem | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 9 |
5. | Ajax Amsterdam | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
6. | Twente Enschede | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 8 |
7. | Groningen | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | 6 |
8. | Utrecht | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
9. | Zwolle | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
10. | Venlo | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 4 |
11. | Tilburg | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12. | Almelo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
13. | Alkmaar | 3 | 0 | 3 | 0 | 8:8 | 3 |
14. | Haag | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
15. | Emmen | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:9 | 2 |
16. | Sittard | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
17. | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | 1 |
18. | Waalwijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |