Zaskočila nás branka z autu, litoval Siegl

• 2
Brno - Byl nazlobený, emoce jím cloumaly. Domácí porážka s Plzní 1:2 brněnského obránce Patrika Siegla pořádně naštvala. "A přitom stačilo dát druhý gól," povzdechl si. Místo toho Plzeň vyhrála i své čtvrté jarní utkání na hřišti soupeře.

Vedli jste 1:0, kde se stala chyba?
Viděli jste to sami. Dostaneme gól z dlouhého autu, do té doby byla Plzeň na naši branku absolutně neškodná. Hráli jsme to, co jsme chtěli. Zaskočila nás až ta branka. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Máte v týmu zkušené hráče, tohle by se vám přece stávat nemělo.
To byl zlom. Do té doby bylo všechno v pořádku. Hlavně že se na to připravujeme, ukazujeme si to na videu, že hází dlouhé auty do šestnáctky. Pak nám dá gól hlavou nejmenší hráč, který má snad sto dvacet centimetrů. To je nepochopitelný.

Dokonce vás pak přehrávali i středem hřiště...
... ale i druhý gól byl z lajny. Fillo utekl a dal to pod sebe. Někomu to prošlo mezi nohama, to už je i smůla.

Chtěli jste potvrdit páté místo a teď místo toho můžete naopak o dvě příčky spadnout.
Bylo vidět, že jsme nabuzení, že chceme vyhrát. Ale oni dali gól z ničeho, stejně dopadla i jejich druhá šance. Byli velice produktivní. Stejně jako v Teplicích, Olomouci a na Slavii.

Jenže vy jste se v závěru ani nezmohli na větší tlak.
Samozřejmě, to je pravda. Oni už pak byli v pohodě, naopak nás to srazilo do kolen.

Bylo na nich znát, že se jim venku na jaře tak daří?
Do padesáté minuty jsem na nich nic neviděl. První poločas jsme tlak měli my, stačilo dát druhý gól. Bohužel se to zlomilo v náš neprospěch.