Jak šly minuty duelu Novi Sad - Slavia

- Poprvé jsme vyzkoušeli on line internetové zpravodajství z fotbalového zápasu. Redaktor MF DNES Jan Švéd ze stadionu ve Skopje průběžně informoval čtenáře iDNES o vývoji duelu Poháru UEFA Novi Sad - Slavia, který skončil nerozhodně 0:0.

KOMENTÁŘE ON-LINE PŘÍMO ZE STADIONU
(Jan Švéd, redaktor MF DNES, Skopje)
Napište nám v chatu, zda je takovéto minutové živé zpravodajství pro vás zajímavé, děkujeme
18.27 - (shrnutí zápasu) - V prvním poločase se Slavia převážně jen bránila tlaku soupeře. Zlom nastal v 59. minutě, kdy byl vyloučen Jugoslávec Tanasijevič. Pražané převzali iniciativu, ale paradoxně právě v této fázi hry měli domácí největší šanci.
18.21 - (90.minuta) - Zápas zkončil bezbrankovou remízou. Odveta bude 30. září v Praze
18.20 -  (89. minuta) - Závěrečné střídání v mužstvu Slavie, na Zelenkovo místo přichází Kučera.
18.09 - (82.minuta) - Slavia si připravila svoji zatim největší šanci, po Kuchařově rozehrávce z rohového kopu přesně hlavičkoval Tomáš Došek, ale brankář Žilič míč rybičkou vyrazil.
17.59 - (72.minuta) - Další střidání ve Slavii, místo záložníka Horvátha přichází na hřiště útočník Tomáš Došek.
17.58 - (71. minuta) - Slavia v přesilovce začala hrát otevřeněji, ale málem na to doplatila. Zatím největší šanci zápasu si vytvořil Bogdanovič, na jehož střelu Černý nedosáhl, ale míč skončil těsně vedle tyče.
17.49 - (61.minuta) - Domácí celek založil rychlý protiútok, střelu Jankoviče brankář Černý vyrazil.
17.48 - (60. minuta) - Trestný kop, nařízený při Tanasijevičově vyloučení, rozehrál Horváth a Koller hlavičkoval do břevna.
17.47 - (59.minuta) - Tanasijevič fauloval Lukáše Doška, byl napomenut žlutou kartou. Za půl minuty poté stejný hráč skluzem zasáhl Zelenku, viděl druhou žlutou kartu , poté červenou kartu a byl vyloučen.
17.42 - (54.minuta) - V záložní řadě Slavie nahradil Krejčík Skálu.
17.41 - (53.minuta) - Tlak domácích fotbalistů pokračuje i po přestávce, brankář Černý vyrazil tečovanou střelu Dašiče, která mířila pod břevno.
17.33 - (46.minuta) - Výkopem Slavie začal druhý poločas.
17.25 - (shrnutí prvního poločasu) - Slavia se s výjimkou Kuchařovy šance nedostala ke střele na branku a převážně se soustředila na zachytávání nebezpečných akcí jugoslávského celku. Nejvíce problémů dělal slávistům drobný útočník Belič. První poločas nenabídl příliš atraktivní fotbal, na čemž měl podíl i rozhodčí, který píská zbytečně úzkostlivě a hru tím kouskuje.
17.18 - (45.minuta) - Skončil první poločas, ve kterém měla převahu Vojvodina, ale gól nevstřelila. Skore je tedy 0:0
17.11 - (39.minuta) - Aleksič utekl po pravém křídle, na centrovaný míč se u vzdálenější tyče napřahoval Bogdanovič, ale Lukáš Došek v poslední chvíli skluzem míč odkopl na roh.
17.03 - (31.minuta) - Tlak Vojvodiny sílí, brankář Černý vyráží další střelu, od Bratiče. Nebezpečí pokračuje i po následujícím rohovém kopu. Poté, co se gólman nedostal k centrovanému míči, hlavičkoval Šuškavčevič z šesti metrů těsně nad prázdnou branku.
17.01 - (29.minuta) - Pražané se dostali k první střele na bránu, Kuchař pálí, ale brankář Jugoslávců střelu zachytil.
16.59 - (27.minuta) - Už druhou šanci měl jugoslávský útočník Belič, který si zasekl míč před obránci Slavie a snažil se obstřelit Černého. Gólman míč chytil.
16.52 - (20.minuta) - Domácí tým má vytrvalou převahu, Pražané se dostali k ohrožení branky pouze ze standardních situací
16.40 - (9 minuta) - Jugoslávský tým si z úvodního náporu připravil první šanci. Střelu Beliče z 22 metrů vyrazil brankář Slavie Černý na roh.
16.34 - V hledišti je odhadem okolo tisíce diváků
16.33 - (1.minuta) - První útok Vojvodiny
16.32 - (1.minuta) - Zápas začal výkopem Vojvodiny, která nastoupila v červenobílých dresech, Slavia musela soupeři ustoupit a hraje v modrém
16.26 - Do sestavy nastupuje jako náhradník Libor Koller
16.25 - Při rozcvičování si obnovil zranění nosu obránce Slavie Adam Petrouš
16.10 - Hlediště je dvacet minut před výkopem prázdné. Na patnáctitisícovém stadionu ve Skopje jen asi 100 diváků