Diskuse k článku

Některé firmy nabízejí svým propuštěným zaměstnancům pomoc

Outplacement je v Česku cizí slovo. To, že si označení pro pomoc propuštěným lidem ještě nenašlo český překlad, napovídá, že stále ještě není příliš využíván. Existují však firmy, které pomocí outplacementu chtějí pomoci lidem, kteří dostali výpověď.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Stewards

Návrat nežádoucí

Jde o duchovní útěchu pozůstalým ze zkrachované velké firmy, jejíž krach či prosperitu nijak nemohli ovlivnit. Jde o humanistický přístup těch, co to nepotřebují, neboť vychází ze základních tradičních hodnot židovsko křesťanské kultury tržního hospodářství. Jen, ať to neskončí návratem k jinému modelu, neboť až doposud každá krize těchto hodnot a modelu předznamenala jeho destrukci a přepólování. 

0/0
1.2.2009 13:21

he

přitom stačilo napsat

"Toto je reklama na Manpower, jednu z tisíce agentur sobě podobných jako vejce vejci, zejména v nulovém přínosu pro kohokoli"

0/0
1.2.2009 8:52

Blbec z Xenemunde

xxx

Tyhle psychologický a rekvalifikační blabla si nechte pro pohádky ovčí babičky - koukejte to řešit nějak efektivně jako bratři Slováci, kteří jsou vždy o dva kroky vřed, zpátky ni krok.

.

Fico prohlásil, že stát doplatí hypotéky těm, kteří budou propuštěni a nebudou na to mít a dalším chudým potřebným - po doplacení milionových částek si tito nezaměstnaní mohou požádat o výmaz zástavního práva na nemovitost a bydlet konečně ve svém a skoro zadarmo - to jim pomůže odrazit se do světlých zítřků.

.

samozřejmě ti, co ještě zůstali v práci, topit splátky musí a navíc klopit daně, z kterých budou uspokojeni ti nezaměstnaní - solidarita snad bude zase znakem soudržnosti - a když my všichni uděláme, jak má být, tak je to správné http://ekonomika.sme.sk/c/4287672/stat-splati-byty-slubuje-fico.html R^

0/0
1.2.2009 2:19

oneill

PA

Personální agentury jsou stejná parizitická pakáž jako agentury realitní.:-©

0/0
31.1.2009 21:11

honzajaka

nadstandart pro propuštěné zaměstnance?

8-o spíš špatné svědomí

0/0
31.1.2009 17:45

play-boy

No hustýýý...

...PR. Tomu říkám dobře odvedená práce. To je taková snůška nesmyslů, že bude potřeba se napříště řádně připravit, aby se to dalo překonat. Ostatně jako cokoliv, co poskytují personální agentury..."seance propuštěných zaměstnanců s cílem je motivovat, aby neskočili pod metro";-D Fakturujeme Vám za 50 hodin sezení 250 papírů...efekt nulový;-D Mimochodem, ona do jisté míry péče o "nepotřebné" zaměstnance je zakotvena i v zákoníku práce a dalších právních předpisech. Ovšem jde samozřejmě o obsolentní kecy, o které stejně nikdo nemá zájem.

0/0
31.1.2009 17:03

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že investiční doporučení na růst kurzu dolaru tu byla už před rokem?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz