Liberecké volejbalistky s trenérem Liborem Gálikem

Liberecké volejbalistky s trenérem Liborem Gálikem | foto: Ota Bartovský, MAFRA

Volejbalistky Prostějova ani Liberce venku v evropských pohárech neuspěly

• 0
Volejbalistky Prostějova v úvodním čtvrtfinále Vyzývacího poháru neuspěly v Německu a podlehly celku Suhl 1:3. Hráčky Dukly Liberec rozehrály dnes v Poháru CEV teprve play off o čtvrtfinálovou účast a v Řecku nesebraly Olympiakosu Pireus ani set. Odvety v halách českých týmů se budou hrát v příštím týdnu

Prostějov se proti bundesligovému soupeři snaží o historický úspěch v Evropě a v Durynsku začal prohranou úvodní sadou 19:25. Poté Hanačky uspěly 25:18, ale další dvě sady patřily domácím. V jejich dresu krátce nastoupila i česká smečařka Eva Hodanová. Odvetu budou české mistryně pod vedením kouče Miroslava Čady hostit v úterý.

Liberecké volejbalistky se marně snažily zaskočit Olympiakos, který v osmifinále CEV Cupu vyřadil Královo Pole Brno. Řecký tým zvítězil za 67 minut i díky deseti esům. Odveta v hale Dukly se uskuteční za týden ve středu.