Momentka z volejbalového utkání Prostějov - Olomouc.

Momentka z volejbalového utkání Prostějov - Olomouc. | foto: Tomáš Frait, MF DNES

Prostějovské volejbalistky nezastavilo ani odebrání osmi bodů

• 0
Prostějovské volejbalistky musely v zápase 14. kola extraligy v Olomouci dotahovat kvůli chybě v zápisu v úvodním setu ztrátu 0:9. Přesto nakonec obhájkyně titulu zvítězily 3:0.

Volejbalistky Prostějova vedou po jediném pátečním zápase nejvyšší soutěže tabulku o šest bodů před pražským Olympem.

Prostějov uvedl do zápisu Assisovou, jenže v základní sestavě místo ní nastoupila Žarkovová. Za stavu 9:8 se na omyl přišlo, po zásahu rozhodčích přišel hostující celek o všechny body a pokračovalo se za stavu 9:0 pro Olomouc.

To ale favorita nastartovalo a po úspěšné stíhací jízdě vyhrál Prostějov první set 25:21. V dalších dvou sadách už úřadující mistryně žádné další komplikace nepřipustily a po výhře 3:0 si připsaly očekávané tři body.