Bulharsko postoupilo bez ztráty setu

Moskva - Stále bez nejmenšího zaváhání procházejí finálovým turnajem Světové ligy volejbalisté Bulharska. Soupeři české reprezentace v základní skupině listopadového mistrovství světa dnes v Moskvě vyhráli bez ztráty setu i svůj třetí zápas a po vítězství nad Itálií postoupili do semifinále z prvního místa ve skupině F.

Stále bez nejmenšího zaváhání procházejí finálovým turnajem Světové ligy volejbalisté Bulharska. Soupeři české reprezentace v
základní skupině listopadového mistrovství světa dnes v Moskvě vyhráli bez ztráty setu i svůj třetí zápas a po vítězství nad Itálií postoupili do semifinále z prvního místa ve skupině F.

První vítězství na turnaji si připsal tým Srbska a Černé hory, který v pětisetové bitvě udolal Francii. Díky lepšímu poměru setů ale postoupili Francouzi, kteří se o účast ve finále utkají s Bulhary.

Druhou dvojici tvoří Brazílie a Rusko. V dnešním vzájemném zápase porazili jihoameričtí olympijští vítězové a úřadující mistři světa domácí tým 3:2.