Muži: 1. Obiena (Fil.) 600, 2. Lighfoot 600, 3. Kendricks (oba USA) 588
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Chemutai (Uganda) 56:14, 2. Kiriago (Keňa) 56:22, 3. Abraham (Něm.) 56:27, ...19. Kovář (ČR) 1:01:07.
Ženy: 1. Murphyová (USA) 1:04:29, 2. Alexanderssonová (Švéd.) 1:05:26, 3. Muthoniová (Keňa) 1:06:40, ...8. Hrochová (ČR) 1:08:37.
Muži - 100 m (vítr +1,4 m/s): 1. Cissé (Pobř. slon.) 9,96, 400 m: 1. Scotch (Botsw.) 44,82, dálka: 1. Anvarov (Uzb.) 822, koule: 1. Toader (Rum.) 20,51.
Ženy - 200 m (+0,6 m/s): 1. Pereiraová (Sing.) 22,84, 400 m: 1. Vondrová (ČR) 51,14, 100 m př.: 1. Bapteová (Fr.) 12,78, dálka: 1. Davisová (USA) 695.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Öncü (Tur./KTM) 1:56,020, 2. Kelso (Austr./CF Moto) -0,538, 3. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,591.
Moto2: 1. Canet 1:50,796, 2. Acosta (oba Šp./Kalex) -0,159, 3. Lowes (Brit./Kalex) -0,162, ...5. Salač (ČR/Kalex) -0,230.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:44,855, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,078, 3. Á. Márquez (Šp./Ducati) -0,152.
Sprint: 1. Bagnaia 19:41,183, 2. Bezzecchi (It./Ducati) -0,369, 3. Martín (Šp./Ducati) -0,952, 4. Zarco (Fr./Ducati) -1,009, 5. Marini (It./Ducati) -3,668, 6. Miller (Austr./KTM) -3,772.
Průběžné pořadí: 1. Bagnaia 106, 2. Bezzecchi 102, 3. Martín 87, 4. Binder (JAR/KTM) 81, 5. Zarco 72, 6. Marini 59.
1. Zmarzlik (Pol.), 2. Doyle, 3. Holder (oba Austr.), 4. Nilsson (Švéd.).
Pořadí MS (po 4 z 10 závodů): 1. Zmarzlik 70, 2. Holder 58, 3. Doyle 54, ...18. Milík (ČR) 1.
cyklistikaPřidat do mých lig
7. etapa (148 km): 1. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) 4:15:47, 2. Yates (Brit./SAE Emirates) -41, 3. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -53, 4. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -1:04, 5. Poole (Brit./DSM), 6. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) oba -1:10.
Průběžné pořadí: 1. Vingegaard 25:22:18, 2. Yates -2:11, 3. O’Connor -2:24, 4. Hindley -2:36, 5. Haig -3:04, 6. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -3:27.
1. Dalby (Dán.) 3:28:19, 2. Huby (Fr.) -1, 3. Eulálio (Portug.) -3, ...5. Novák -13, 9. Camrda -24, 24. Přidal (všichni (ČR) -2:15.
Průběžné pořadí: 1. Huby 6:30:15, 2. Dalby stejný čas, 3. De Cassan (It.) -14, ...9. Camrda -38, 30. J. Ťoupalík -4:54, 34. Kadlec (oba ČR) -6:29.
Muži: 1. Otruba (ČR) 3:37:48, 2. Dina (Maď.) -1:48, 3. Fiala (ČR) -1:56.
Ženy: 1. Slámová 3:00,26, 2. Hovorková -10:34, 3. Macháčková (všechny ČR) -13:39.
baseballPřidat do mých lig
Konečné pořadí: 5. Draci Brno, 6. Paderborn, 7. Arrows Ostrava, 8. Rouen.
kanoistikaPřidat do mých lig
C1:
Muži: 1. Savšek (Slovin.) 97,65 (0 tr. sekund), 2. Beňuš (SR) -3,61 (0), 3. Bernardet (Fr.) -5,25 (2), ...6. Chaloupka -7,63 (2), 9. Prskavec -13,77 (2), 10. Rohan (všichni ČR) -55,42 (52).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Beňuš 110, 2. Savšek 100, 3. Tasiadis (Něm.) 86, 4. Prskavec 86, 5. Chaloupka 86, ...24. Rohan 36.
Ženy: 1. Foxová (Austr.) 109,13 (2), 2. Dóriaová Vilarrublaová (And.) -1,44 (0), 3. G. Satková -1,89 (0), ...10, Kneblová -55,25 (50), v semifinále 12. Fišerová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Foxová 120, 2. Hugová (Fr.) 91, 3. Liliková (Něm.) 88, ...7. Kneblová 78, 8. Fišerová 77, 14. G. Satková 50, 20. M. Satková (ČR) 36.
dostihyPřidat do mých lig
Letní moravská míle, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně, dotace 45.000 korun): 1. Rabbit Red Jazz (Petrlík, tr. Petrlík, stáj: Rabbit Trhový Štěpánov), 2. Giannina, 3. Sea The Night. Čas: 1:36,90. Výrok: jistě 2 - 5 - 2.
Letní brněnská steeplechase (4100 m, pětiletí a starší koně, dotace 80.000 korun): 1. Ferino (ž. Složil ml., tr. Vymazal, stáj: Stáj Vymazal), 2. Marcon, 3. Letegerto. Čas 5:09,38. Výrok: boj krk - 9 - 7.
Další dostihy:
I. Rabbit Spirit (Petrlík) - Falcon Lady - Rumělka
II. Fabrijan Erste (Sedláková) - Sunny Star - Tribute
III. Jacobellis (ž. Odložil) - Precious Rock - Lucky Amico
IV. Bonanza Gold (Mášová) - Lavigne - Celentano
V. King Heart (ž. Kašný) - Carillo - Saint Shine
VIII. Sorbet (Plimlová) - Čarovná - Sun Rain