Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. února 2023 Jarmila

Sportovní výsledky 4. 2. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Standard Lutych
1:1
konec
Eupen
Westerlo
1:1
konec
Seraing
Lovaň
2:1
20:45
St. Truiden
Kortrijk
– : –

Nizozemská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Volendam
Alkmaar
– : –
20:00
Emmen
Arnhem
– : –
20:00
Utrecht
Heerenveen
– : –
21:00
Excelsior Rotterdam
Waalwijk
– : –

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Gliwice
1:0
konec
Zabrze
Gdaňsk
1:1
20:00
Zaglebie Lubin
Legia Varšava
– : –

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Santa Clara
Boavista Porto
2:2
19:00
Benfica Lisabon
Casa Pia
– : –
21:30
Estoril
Guimaraes
– : –

Řecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
OFI Kréta
Janina
0:0
konec
Ionikos
Aris Soluň
1:0

Skotská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Motherwell
3:1
konec
Glasgow Rangers
Ross County
2:1
konec
Hearts
Dundee United
3:1
konec
Livingston
Kilmarnock
3:1
konec
St. Mirren
Hibernian
0:1

Turecká liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ankaragücü
Karagümrük
0:2
konec
Sivasspor
Besiktas
1:0
konec
Antalyaspor
Gaziantep
1:0

Maroko - Mistrovství světa klubů

1. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Wydad Casablanca
al-Hilál
– : –
18:30
Seattle
al-Ahlí/Auckland
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Tappara Tampere
4:1
konec
Ilves Tampere
Jukurit Mikkeli
1:3
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
1:4
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
6:3
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
6:3
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
0:3
konec
IFK Helsinky
Tappara Tampere
4:1
konec
Kouvola
Kärpät Oulu
4:2
konec
Ilves Tampere
Jukurit Mikkeli
1:3
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
1:4
konec
IFK Helsinky
Tappara Tampere
4:1
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
6:3
konec
Ilves Tampere
Jukurit Mikkeli
1:3
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
6:3
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
1:4
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
0:3
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
6:3
konec
Kouvola
Kärpät Oulu
4:2
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
6:3
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
0:3
konec
Kouvola
Kärpät Oulu
4:2

Švédská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
15:15
Lulea
Oskarshamn
– : –
15:15
Skelleftea
Linköping
– : –
15:15
Brynäs
Rögle
– : –
15:15
HV 71
Malmö
– : –
18:00
Timra
Frölunda
– : –
18:00
Örebro
Leksand
– : –
18:00
Växjö
Färjestad
– : –

Švýcarská liga

46. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ajoie
Lausanne
– : –
19:45
Bern
Biel
– : –
19:45
Lugano
Kloten
– : –
19:45
Rapperswil
Zug
– : –
19:45
Davos
Langnau
– : –

Cali (Kol.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Chua chin (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ču Lin (Čína)
Wang Sin-jü (7-Čína)
6:2, 6:4
konec
Curenková (Ukr.)
Andreescuová (1-Kan.)
7:5, 4:0 skreč

Cota: Kolumbie - Británie 1:1 po prvním dnu
Mejía - Evans 6:2, 2:6, 6:4
Barrientos - Norrie 2:6, 5:7

Soul: Korea - Belgie 0:2 po prvním dnu
Kwon Sun-u - Bergs 6:1, 4:6, 6:7 (6:8)
Hong Sonk-čan - Goffin 4:6, 2:6

Taškent: Uzbekistán - USA 0:4
Fajzijev, Fomin - Krajicek, Ram 2:6, 4:6
Milušev - Kudla 6:7 (3:7), 4:6

Stockholm: Švédsko - Bosna a Hercegovina 3:1
Goransson, E. Ymer - Bašič, Brkič 4:6, 2:6, M. Ymer - Džumhur 6:1, 1:6, 6:3.

Tatabánya: Maďarsko - Francie 2:3
Marozsan, Valkusz - Mahut, Rinderknech 6:2, 7:6 (7:4)
Fucsovics - Mannarino 6:7 (6:8), 2:6
Marozsan - Humbert 3:6, 3:6

Oslo: Norsko - Srbsko 0:4
Durasovic, Höyeraal - Čačič, Krajinovič 4:6, 6:3, 3:6
Durasovic - Medjedovič 4:6, 7:6 (7:4), 4:10

Trevír: Německo - Švýcarsko 2:2 po třetí dvouhře
Mies, Pütz - Stricker, Wawrinka 6:7 (3:7), 6:3, 6:4
A. Zverev - Hüsler 2:6, 6:7 (4:7).

Rijeka: Chorvatsko - Rakousko 2:0 po prvním dnu
Čorič - Novak 6:3, 7:5
Gojo - Thiem 6:3, 7:6 (7:2)

Groningen: Nizozemsko - Slovensko 1:0 po úvodní dvouhře
Griekspoor - Klein 7:6 (8:6), 2:6, 6:4.

Espoo: Finsko - Argentina 1:0 po úvodní dvouhře
Ruusuvuori - Cachín 7:5, 6:3.

La Serena: Chile - Kazachstán 0:1 po úvodní dvouhře
Garín - Skatov 1:6, 3:6

Lyon (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Parksová (USA)
Zanevská (Belg.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Garciaová (1-Fr.)
Osoriová (Kol.)
6:2, 6:2

Boston (USA) - Halový mítink zlaté kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Hustopeče - Hustopečské skákání, výškařský halový mítink stříbrné kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Chamonix (Fr.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Zenhäusern (Švýc.) 1:42,94 (50,43+52,51), 2. Ginnis (Řek.) -1,02 (51,81+52,15), 3. Yule (Švýc.) -1,06 (50,45+53,55), 4. McGrath -1,38 (50,89+53,43), 5. Foss-Solevaag (oba Nor.) -1,40 (50,86+53,48), 6. Strasser (Něm.) -1,47 (51,16+53,25).
Průběžné pořadí slalomu (po 8 z 10 závodů): 1. Braathen (Nor.) 430, 2. Yule 394, 3. Kristoffersen (Nor.) 389, 4. Zenhäusern 327, 5. Feller (Rak.) 309, 6. Meillard (Švýc.) 307.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 39 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 1386, 2. Kilde (Nor.) 1073, 3. Kristoffersen 779, 4. Kriechmayr (Rak.) 767, 5. Meillard 692, 6. Braathen 671, ...132. Zabystřan 12.

Cortina d’Ampezzo (It.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

18:30 snowboardcross

Deer Valley (USA) - Závody Světového poháru v akrobatickém lyžování

skoky

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kotovskyj (Ukr.) 138,32, 2. Li Tchien-ma 119,47, 3. Čchen Šuo (oba Čína) 110,16, ...v kvalifikaci 29. Novak (ČR) 75,33.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Roth (Švýc.) 269, 2. Kotovskyj 251, 3. Lillis (USA) 179, ...20. Novak 46.

Ženy: 1. Scottová (Austr.) 115,20, 2. Thenaultová (Kan.) 97,99, 3. Kchung Fan-jü (Čína) 94,11.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Scottová 282, 2. Thenaultová 275, 3. Peelová (Austr.) 182.

Mammoth (USA) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

21:00 U-rampa

Oberstdorf (Něm.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Lamparter (Rak.) 23:25,0, 2. J. L. Oftebro (Nor.) -19,4, 3. Rehrl (Rak.) -22,3, 4. Schmid (Něm.) -27,6, 5. Ilves (Est.) -38,1, 6. Muhlethaler (Fr.) -43,7, ...19. Pažout (ČR) -2:50,4.

Průběžné pořadí SP (po 15 z 21 závodů): 1. Lamparter 995, 2. J. L. Oftebro 844, 3. Schmid 844, 4. Riiber (Nor.) 723, 5. Geiger (Něm.) 563, 6. Rehrl 536, ...50. Pažout 12, 52. Portyk 10, 60. Vytrval (oba ČR) 2.

Toblach (It.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

10 km volně

Přidat do mých lig

Muži: 1. Golberg 20:46,4, 2. Krüger -0,3, 3. Klaebo -2,8, 4. Amundsen -5,2, 5. Tönseth -12,1, 6. Holund (všichni Nor.) -16,4.
Průběžné pořadí SP (po 24 z 31 závodů): 1. Klaebo 1911, 2. Golberg 1740, 3. Pellegrino (It.) 1321, 4. Holund 1079, 5. Tönseth 989, 6. Krüger 973, ...11. Novák 790, 47. Černý 271, 76. Šeller 150, 117. Fellner (všichni ČR) 53.

Ženy: 1. Anderssonová (Švéd.) 23:24,7, 2. Digginsová (USA) -13,3, 3. Östbergová (Nor.) -33,2, 4. Fähndrichová (Švýc.) -37,3, 5. Brennanová (USA) 39,0, 6. Claudelová (Fr.) -41,1, ...15. Janatová -57,0, 18. Razýmová (obě ČR) -1:05,4.
Průběžné pořadí SP (po 24 z 31 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 1505, 2. Digginsová 1371, 3. Niskanenová (Fin.) 1353, 4. Brennanová 1239, 5. Karlssonová (Švéd.) 1220, 6. Fähndrichová 1071, ...24. Janatová 621, 38. Razýmová 360, 45. Beranová 290, 90. Antošová 72, 113. P. Nováková 25, 138. A. Nováková (všechny ČR) 6.

Willingen (Něm.) - Závody Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Granerud (Nor.) 296,6 b. (149,5+138 m), 2. Lanišek (Slovin.) 293,3 (150+138), 3. Kubacki 281,3 (147+137), 4. Žyla (oba Pol.) 265,1 (137+138), 5. Geiger (Něm.) 264,3 (137+135,5), 6. R. Kobajaši (Jap.) 263,5 (137+135), ...Koudelka (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 32 závodů): 1. Granerud 1416, 2. Kubacki 1264, 3. Lanišek 1070, 4. Kraft (Rak.) 983, 5. Žyla 768, 6. Fettner (Rak.) 534, ...65. Koudelka 1.

Ženy: 1. Althausová (Něm.) 264,4 (133+149,5), 2. Klinecová (Slovin.) 256,3 (137,5+146,5), 3. Takanašiová (Jap.) 245,7 (139+141,5), ...32. K. Indráčková (ČR) 40,6 (95).
Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová (Rak.) 1122, 2. Althausová 971, 3. Strömová (Nor.) 797, ...42. K. Indráčková 17.

Whistler (Kan.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích - 10 km volně:
Muži do 23 let:
1. Mörk 22:52,1, 2. Hjelmeset -26,9, 3. Vika (všichni Nor.) -43,4, ...25. Lukeš -1:34,9, 39. Dufek (oba ČR) -2:20,8.
Ženy do 23 let: 1. Hoffmannová (Něm.) 26:13,0, 2. Marciszová (Pol.) -1,5, 3. Berganeová (Nor.) -4,4, ...39. A. Nováková (ČR) -3:22,6.

Severská kombinace:
Junioři:
1. Bortolas (It.) 25:59,2. 2. Sommerfeldt (Něm.) -3,3, 3. Walcher (Rak.) -9,9, ...6. Konvalinka -42,7, 14. Doležal -1:33,5, 28. Sudek (všichni ČR) -4:15,9,  31. Šimek (všichni ČR) -5:14,3.
Juniorky: 1. Sieffová (It.) 14:42,9, 2. Armbrusterová (Něm.) -16,3, 3. Hirnerová (Rak.) 41,2, ...22. Koldovská (ČR) 6:17,0. 

Kooperativa Národní basketbalová liga

22. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Pardubice
Ústí nad Labem
– : –
18:00
Opava
Děčín
– : –
18:00
Ostrava
Hradec Králové
– : –
18:00
Brno
Kolín
– : –
18:00
USK Praha
Slavia Praha
– : –
18:00
Olomoucko
Nymburk
– : –
konec
Boston
Phoenix
94:106
konec
Detroit
Charlotte
118:112
konec
Houston
Toronto
111:117
konec
Indiana
Sacramento
107:104
konec
Minnesota
Orlando
120:127
konec
San Antonio
Philadelphia
125:137
konec
Utah
Atlanta
108:115
konec
Washington
Portland
116:124

Extraliga mužů

23. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Odolena Voda
Ostrava
– : –
17:00
Ústí nad Labem
České Budějovice
– : –
18:00
Benátky nad Jizerou
Kladno
– : –
18:00
Karlovarsko
Zlín
– : –
19:30
Beskydy
Lvi Praha
– : –

Extraliga žen

24. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Olomouc
Šelmy Brno
– : –
17:00
Prostějov
Ostrava
– : –
18:00
Liberec
KP Brno
– : –

Dauhá (Kat.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Ženy: Play off - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Humanaová-Paredesová, Wilkersonová (7-Kan.)
Hermannová, Štochlová (12-ČR)
2:0 (10, 18).

Lignano Sabbiodoro (It.) - Kvalifikace na mistrovství světa žen

4. evropská skupina

Přidat do mých lig
16:00
Polsko
Maďarsko
– : –
19:00
Itálie
Česko
– : –

Hoogerheide (Niz.) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Ženy elite (22,55 km): 1. Van Empelová 54:42, 2. Pieterseová -39, 3. Brandová (všechny Niz.) -1:11, 4. Persicová (It.) -1:45, 5. Alvaradová -1:46, 6. Worstová (obě Niz.) -2:14.

Juniorky (16,15 km): 1. I. Holmgrenová 42:13, 2. A. Holmgrenová (obě Kan.) -20, 3. Geryová (Fr.) -47, ...8. Dlasková -1:23, 13. Hanáková -2:41, 24. Douděrová -3:37, 27. Nováková (všechny ČR) -3:59.

Muži do 23 let (22,55 km): 1. T. Nys (Belg.) 50:42, 2. Del Grosso (Niz.), 3. Meeussen (Belg.) oba -4, ...26. Fiala -3:19, 30. Kopecký -3:50, 31. Jindřich -3:55, 34. Stránský -4:22, 46. Černý (všichni ČR) -6:06.

První liga

18. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Chrudim
Perštejn
– : –

Keňa - Turnaj Ladies European Tour (LET)

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - Turnaj série Grand Slam

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

České Budějovice - Mistrovství ČR v badmintonu

Přidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:24,158 (42,165+41,993), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,066 (42,200+42,024), 3. Bots, Plume (Lot.) -0,218 (42,257+42,119), ...14. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,302 (43,394+43,066).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 615, 2. Wendl, Arlt 614, 3. Bots, Plume 525, ...18. Vejdělek, Pěkný 105.

Ženy: 1. Taubitzová 1:45,727 (52,819+52,908), 2. Berreiterová -0,307 (53,066+52,968), 3. Eitbergerová (všechny Něm.) -0,330 (52,953+53,104), ...27. Čežíková -3,062 (54,481+54,308).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Taubitzová 607, 2. Eitbergerová 582, 3. Berreiterová 509, ...42. Čežíková 14.

Sv. Mořic (Švýc.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Muži - čtyřboby (po 2 ze 4 jízd): 1. Německo (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 2:09,83 (1:05,08+1:04,75), 2. Británie (Hall, Gulliver, Cackett, Lawrence) -0,20 (1:05,09+1:04,94), 3. Lotyšsko (Cipulis, Nemme, Springis, Miknis) -0,58 (1:05,37+1:05,04), ...15. Česko (A. Dobeš, M. Dobeš, Procházka, Záleský) -2,87, 19. Česko (Běhounek, Bureš, Hrazdil, Wijas) -3,66.

Ženy - dvojboby: 1. Kalická, Fiebigová 4:32,86 (1:08,16+1:07,96+1:08,41+1:08,33), 2. Buckwitzová, Lipperheideová (všechny Něm.) -0,05 (1:08,03+1:08,04+1:08,52+1:08,32), 3. Humphriesová, Loveová (USA) -0,51 (1:08,28+1:08,08+1:08,41+1:08,60).

Jakarta (Indon.) - Světový pohár ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Drážďany (Něm.) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig