V posledním závodu byl skikrosař Kraus druhý

Sierra Nevada - Druhým místem ve španělské Sierra Nevadě zakončil sezonu český skikrosař Tomáš Kraus. Vítěz seriálu Světového poháru ve finále nedělního závěrečného závodu podlehl Romanu Hoferovi z Rakouska. Třetí stejně jako v sobotu skončil další český akrobatický lyžař Stanley Hayer.

Hayer v celkovém hodnocení obsadil čtvrté místo.

Kraus z pěti závodů Světového poháru tři vyhrál, jednou skončil druhý a jednou čtvrtý. Dohromady nasbíral 430 bodů a prvenství v SP obhájil s výrazným náskokem 144 bodů před druhým Hoferem.

Závod žen vyhrála Švédka Magdalena Iljansová, ale Křišťálový globus za prvenství v SP získala Francouzka Ophelie Davidová, která v neděli dojela třetí za Karin Huttaryovou z Rakouska.

Výsledky:
Muži:
1. Hofer (Rak.), 2. Kraus, 3. Hayer (oba ČR), 4. Brugge (Švéd.), 5. Grüner (Rak.), 6. Gavaggio (Fr.), ...13. Šafář, 45. Soukup (oba ČR).
Konečné pořadí SP: 1. Kraus 430 bodů, 2. Hofer 286, 3. Gavaggio 221, 4. Hayer 219, ...24. Šafář 44.
Ženy: 1. Iljansová (Švéd.), 2. Huttaryová (Rak.), 3. Davidová (Fr.), 4. Owensová (Austr.), 5. Fukušimaová (Jap.), 6. Costergová (Fr.), ...12. Kacířová (ČR).
Konečné pořadí SP: 1. Davidová 420, 2. Huttaryová 380, 3. Iljansová 329.