Diskuze

Miami do play-off NBA vstoupilo hladkou výhrou, Cleveland se nadřel

Basketbalisté Clevelandu vstoupili do play-off NBA vítězstvím 106:101 nad Detroitem. Zrodilo se ale až po velkém boji, nejlepší celek Východní konference totiž ještě v závěrečné čtvrtině s osmým nasazeným soupeřem prohrával o sedm bodů. Pohodový první duel se naopak povedl Miami, které rozdrtilo Charlotte 123:91.
CH

Uz to je hodne hodne dlouho, ale kdo si pamatuju Arizovo zacatky v lize u Knicks respektive s Lakers da mi za pravdu, ze je to hruza jak se hrac s podobnym potencialem vpodstate transformoval do spot up shootera..Rv

2 0
možnosti

J48a78n 93B90r82a68b13e66c

19. 4. 2016 4:58

Zápas jsem neviděl, ale když se kouknu na střelbu Duranta s Westbrookem, nedivím se.

CH

Pokud Curryho dneska nechaji hrat (osobne si myslim, ze ano) pak se tesim na Beverleyho..Vubec bych se nedivil kdyby sme se dockali toho co tak rad predvadel Bruce Bowen napric svoji karierou..:-P

CH

odpoved na to co se vlastne v Chicago stalo..

MT

Dole se pise o nejakem cuchnuti souperi a ze silne tymy rozhodnou zapas v poslednich dvou minutach.... Nemohu souhlasit. Mozna pokud se bavime o nejakem "bezvyznamnem" zapase v prosinci. Ale v playoff si nemyslim, ze by si nejaky tym chtel s nekym jen tak pohravat a pak proste v posledni minute zapnul. Kazdy chce setrit sily a rozhodne ukazat silu. A ne se s nekym tahat 45 minut.

1 0
možnosti
JE

To je zajímavý překlad z češtiny do češtiny.

0 1
možnosti
AM

Uvidíme jak se dnes vzchopí Houston, jestli bude GS bez Curryho, ale nevěřím mu.

0 0
možnosti

Z mého pohledu Cavs určitě nechtěli hrát vyrovnaný zápas, raději by Písty spláchli o 40. Snad i proto se jim v první půlce nechtělo bránit. Ve druhé půlce, především v poslední čtvrtině to bylo úplně jiné kafe. Pistons pořádně nevěděli, jak vystřelit. A kdyby rozhodčí nepískli LeBronovi dva fauly a Lovovi jeden při souboji o pozici, které se za pár týdnů určitě pískat nebudou, Pistons by snad ani nestříleli šestky. A i díky tomu měli Cavs v závěru klídeček.