Jessica Simpsonová se synem (prosinec 2013) | foto: Profimedia.cz

Simpsonová shodila za šest měsíců poporodní kila, pomohla dieta i chůze

  • 2
Spousta hereček a zpěvaček se už chvíli po porodu chlubí hubenou postavou. Ale Jessica Simpsonová nepatří mezi ty, jimž by šlo hubnutí snadno. Půl roku shazovala poporodní kila u prvního dítěte a teď se o totéž snaží znovu. Zhubnout musí, protože to má ve smlouvě. A daří se jí to.

Americká herečka a zpěvačka Jessica Simpsonová otěhotněla nečekaně v době, kdy měla předvádět svou štíhlou postavu po prvním dítěti, jak jí ukládal kontrakt s organizací Weight Watchers.

Jejich plán hubnutí tak nemohla dál propagovat, ale lukrativní smlouva jí zůstala. To, co měla dokázat po narození dcery Maxwell, se teď snaží dosáhnout po narození syna, kterému už bude půl roku.

Jessica Simpsonová pět měsíců po porodu

Jessica Simpsonová pět měsíců po porodu

Ještě v říjnu byla Jessica Simpsonová podstatně rozložitější než její kamarádky.

Jessica Simpsonová měla ještě v říjnu nějaké to kilo navíc.

Po prvním těhotenství Simpsonová zhubla za půl roku o více než 27 kilogramů. Ale pořád nebyla na své původní hmotnosti, k tomu jí zbývalo ještě dalších pět kilogramů.

Nyní už váží stejně jako před druhým těhotenstvím. Dietní plán sám o sobě na shazování nestačí. Třiatřicetiletá Simpsonová také hodně chodí.

"S Erikem chodíme na procházky a snažíme se ujít denně 6,5 kilometru," svěřila Simpsonová magazínu People.

Kromě toho také pomáhá běhání kolem dětí. "S oběma dětmi běhám nahoru a dolů po schodech snad milionkrát. Děti udrží váš metabolismus v chodu," říká.

Jessica Simpsonová s Erikem Johnsonem a jejich dětmi (2014)

Jessica Simpsonová s Erikem Johnsonem a jejich dětmi

Ale ani to nestačí na hubnutí, které jde herečce ztuha. Má navíc osobního trenéra, s nímž čtyřikrát týdně cvičí zhruba hodinu.

Když teď zhubla, ráda by naplánovala svou svatbu. S hráčem amerického fotbalu Erikem Johnsonem mluví o svatbě už tři roky. Vždy ji ovšem oddálila právě snaha zhubnout do svatebních šatů nebo po těhotenství.