Diskuse k článku

V Olomouci a Šumperku zástupy lidí poprvé nakupovaly na farmářských trzích

Dolní náměstí v Olomouci a Hlavní třídu v Šumperku poprvé obsadili zemědělci a různí místní výrobci potravin i jiných výrobků. Chtějí navázat na úspěch, který zatím mají farmářské trhy pořádané od prosince konají v Přerově. Brzy se navíc přidají i Hranice a Prostějov.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nado

Farmářské trhy

Pořádat farmářské trhy v pátek v čase od 9-16.oohod,je poněkud neuvážené.Jelikož v této době,jsem v zaměstnání

a pochybuji,že bych byla uvolněna,abych si mohla jít nakoupit(a takových je nás asi většina).Takže to vídím pouze jako záležitost těch,kteří pracují ve městě,a důchodců.Pokud se trhy i nadále budou konat v tomto termínu a čase,tak si myslím,že sobotní trhy na tržnici nezaniknou.

0/0
4.4.2011 10:42

vyletnik007

Premiéra? Ne!

Mimochodem, tržnice funguje báječně v sobotu ráno - zajděte se tam podívat.

0/0
1.4.2011 12:52

vyletnik007

Premiéra? Ne!

Už zase - jaká premiéra? V Olomouci je tržnice už desítiletí a funguje skvěle. To že prý uvadá,není pravda, lidí chodí čím dál víc. Celá tahle záležitost je nejspíš marketingový tah soukromého vlastníka, který bude chtít tržnici zrušit a vystavět na jejím místě nějakou obludu. Že to redakce sezobne i s navijákem je dost smutné.

0/0
1.4.2011 12:51

King Dodatek

Re: Premiéra? Ne!

Lidí je možná dost, ale prodejců ubývá. A možná byste si mohl zjistit, že provozovatel trhů nemá s vlastníkem tržnice nic společného, než začnete někoho z něčeho obviňovat.

0/0
1.4.2011 13:46

lmk

Re: Premiéra? Ne!

Největšího rozmachu po revoluci podle mě dosáhla tržnice v devadesátých letech, kdy tam lidi kupovali od zástupů vietnamců šuntové boty a šuntovou elektroniku. Od té doby to tam podle mě slábne. Mimochodem četl jste tohle, kde to potvrzuje i jedna prodejkyně a o budoucnosti tam mluví majitel tržnice i zástupce města? - http://olomouc.idnes.cz/olomoucka-trznice-uvada-brzy-pritom-bude-mit-hned-vedle-konkurenci-1fl-/olomouc-zpravy.asp?c=A110310_195829_olomouc-zpravy_stk

0/0
1.4.2011 13:55

mirrrda

přesunout na víkend

Konečně i v Olomouci. Ovšem hodně blbej termín. Každý pátek od 9 - 16 jsem v práci a myslím, že i většina lidí kromě důchodců. Přesuňte to na víkend, určitě bude větší zájem.;-)

0/0
1.4.2011 11:38

gimelik

Re: přesunout na víkend

Možná, že pátek není špatnej den - já v pátek obvykle nakupuji na víkend a potěšila by mne možnost to vzít nejprve přes farmářské trhy, ale otevírací doba jen do 16 hodin je opravdu málo. Pro mne v podstatě k ničemu a patrně pro většinu lidí, co chodí do práce.

 

0/0
1.4.2011 21:33

Najdete na iDNES.cz