Diskuse k článku

Důchodová reforma je špatná, kritizují své šéfy členové VV ze střední Moravy

Stranické vedení Věcí veřejných z Olomouckého kraje vyzvalo v pondělí celostátní špičky, aby si utřídilo své názory a začalo se chovat jinak. Zdejším členům se nelíbí, jak se strana prezentuje při jednání o důchodové reformě nebo zvýšení DPH. Mimo jiné požadují o těchto otázkách vnitrostranické referendum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ječmínek

reforma

Tak díky VV se podařilo, že nás důchodová reforma v následujících dvou letech uplně nezrujnuje. ODS slíbila nezvyšovat daně a jak to dopadlo?

0/0
15.3.2011 16:30

Psotka

Re: reforma

Nejen ODS, to slíbila i TOP 09 a obě strany přitom připravily zcela opačnou reformu, tyhle dvě strany už nikdy volit nebudu!:-/

0/0
15.3.2011 17:14

slejberg

Hra na pány

Jako aktivní podporovatel VV jsem už získal tolik pochybností o jejich práci na vrchoných vládních místech, že by mi musela ruka upadnout, kdbych ji pro ně ještě jednou zvedl. A snad si zasloužím i trest za to, že jsem je svým hlasem dostrkal tam, kde dnes jsou. Jakmile přičuchli k moci, zapoměli, odkud a s čím přišli. I Přemysl Oráč  si na hrad vzal své láptě, aby nezapoměl, odkud přišel. Ale vedení VV to dávno zapomělo. Ale musí být asi milionářům docela  příjemné a legrační řídit a organizovat život v podzámčí. Ještě, že nám nevytetovali čísla na ruce, aby nás měli pěkně pod kontrolou a a by věděli, koho nechat do důchodu dožít a komu tu životní pouť trochu uzychlit..

0/0
15.3.2011 15:33

Ječmínek

Re: Hra na pány

proboha jak jste přišel na to, že by chtěl někoho tetovat, nebo určovat, kolik se má dožít let? To je trošku paranoia.

0/0
15.3.2011 16:28

spolíčko

než kritiku reformy vypsat petici za odstoupení vedení VV

za přehmaty VV hledejte Bártu,  Johna a jejich holčičí doprovod, bez vlastního názoru slepě papouškující co tatíci strany určí, to jsou hlavní strůjci klesajících volebních preferencí, to jsou lidé, kteří nesou veškerou odpovědnost za to, že se tato přílepková strana už v dalších volbách do sněmovny nedostane, a věru to bude pro náš stát to nejlepší

0/0
15.3.2011 14:40

luban12

Nejjednodušší je kritizovat

a to i to o čem toho moc nevíme.Je jasné,že je zdánlivě špatné když se začne šetřit a lidé dostanou jen to na co si vydělali.Levicové vlády vždy dělali politiku zadlužování a mnoha lidem to vyhovovalo.John začal dělat čistky u police a dosud nepostižitelní šéfové využili svoje styky a rozpoutali proti VV pomlouvačné tažení.Bárta se odvážil postavit dodavatelským firmám,které okrádali stát jak se dalo,i mocné firmy se brání a využijí vše co můžou .Kdo to ještě nepochopil,toho mi je líto.

0/0
15.3.2011 12:23

orwelg

Re: Nejjednodušší je kritizovat

Tahle gébllsovská propaganda o tom jak nás ruský bolševik zadlužil je už trapná. Pomineme-li obrovské transformační schodky rozpočtů za vlády Klause Neomylnutého, tak nejvetší nárůst státního dluhu zaznamenáváme v prvních letech vlády Topolánka. Štědré zákony, které to zapříčinili schvalovali také strany nejrůznějších barev. Mimo jiné i Kalouskovi černí tehdy ještě věrní. Socani si také přihřáli populistickou polívčičku. Nebylo to však černo-oranžové ani modro - hnědé pane, pane.

0/0
15.3.2011 12:33

nestačímsedivit

Re: Nejjednodušší je kritizovat

Ti ortodoxní jsou nejhorší. Budou mlít svou mantru jak jen na jedné straně jsou špatní a u sebe chyby nevidí!

0/0
15.3.2011 12:39

luban12

Re: Nejjednodušší je kritizovat

Jednou se někde začít musí a je jedno,jestli to bude levice, nebo pravice,ale opozice by měla vždy trochu spolupracovat a ne kritizovat dříve než byl dočten nějaký návrh.Lobistické tlaky jsou vždy,ať je u vlády kterékoliv strana.V každé straně jsou lidé úplatní a proto ty rozkoly.Když Klausova vláda udělala privatizaci,tak nikdo o tom moc nevěděl a lidé kteří si za 1000Kč koupili akcie,tak si mysleli jací jsou burzovní mafiáni a obratem je prodali se 100% a vyšším ziskem.Ten kdo si nechal ČEZ se dneska směje.Zatím se ukazuje,že to si stát doposud drží,tak je to velmi špatně spravováno.

0/0
15.3.2011 13:05

orwelg

Re: Nejjednodušší je kritizovat

;-D;-D začít, zvyšovat daně a přerozdělovat čím dál tím víc. Naše opozice nic nekritizuje, není toho ani schopna, naše opozice se jen snaží dělat propagandu. Schopná opozice, by takto neschopnou vládu už dávno zesměšnila. Voliči socdem nemohli očekávat, že se jejich zájmy bude schopen hájit někdo, kdo se nechá na ulici mlátit a kdo místo, aby nafackoval vaječným modrým svazákům, dělá jenom povýšeně rozumnějšího.

0/0
15.3.2011 13:56

papullus

Re: Nejjednodušší je kritizovat

nespolupráci opozice začala ODS pod Tpolánkem,jeho nulová tolerance. A nejvíce stát zadlužily vlády V.Klause a hned pak Topolánkova podtržením příjmů.Vrcholem pak byl 220 miliard schodek Kalouska. Sundej modré brýle a uvidíš to také.

0/0
15.3.2011 16:55

UnavenyCtenar

Re: Nejjednodušší je kritizovat

Jak se Bárta postavil dodavatelským firmám? Před podzimními volbami měl plnou hubu keců o tom, jak zlevní právě stavěné silnice, ale pak zjistil, že je nezlevní ani o korunu. Jinak je hezké, že ke zfušovanému úseku silnice dá značku výrobce, ale na západě je běžné, že se stát s dodavatelem i soudí o reklamace, to ale Bárta neplánuje.  O Johnovi se vyjadřovat netřeba, pokud polovina policistů podepíše petici za jeho odvolání, tak asi není tak skvělý, jak píšete. Spíše je mi líto Vás, protože ještě věříte veverkám.

0/0
15.3.2011 13:16

orwelg

pád vlády

Podle dění u VeVe je pád vlády celkem reálný. No co by s tím pak dělal ÚS. To by byl chaous, kdyby se ty úsponé zákony nepodařilo znovu schválit. To by nám klesal rajting.

Oni se však ti VeVerčáci nahoře už od své základny definitivně odtrhli. Jsou smířeni s osudem ala únie, zelení či oda. Oni se ti bejvalí obětavci nakonec dnes nemají tak špatně viz. pan Němec. Jen by mne zajímalo jak se bude jmenovat příští jednorázová strana na jedno vytření. Mohli by se na to uzavírat sázky. Tipuji  VN SNP = Volte Nás Stále Nepoučitelní Pitomci.

0/0
15.3.2011 12:14

papullus

A proč asi

potřebovali Džóny & company přeregistrovávat internetové hlasující, jenom a čistě pro to, aby probrali řady nesouhlasících.

0/0
15.3.2011 12:14

CCblue

Důchodová reforma je špatná, áááno ....

Drogy jsou špatné, áááno ...

0/0
15.3.2011 12:10

Blondýn Veřejný, VeVerka smrdutá

Podvody , lži Veřejné praskly

to už Bárto neulžeš ani neušpicluješ....

0/0
15.3.2011 11:46

Najdete na iDNES.cz