Diskuse k článku

Nejoblíbenější moravské sjezdovky čekají další změny k lepšímu

Správci skiareálu Dolní Morava, jehož sjezdovka U Slona zvítězila v anketě iDNES.cz o nejoblíbenější moravskou sjezdovku, mají v plánu další novinky ku prospěchu lyžařů. Investovat chtějí v Koutech a v Ramzové.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rlpcr

Kvalita služeb na Ramzové je otřesná

Ramzové se vyhýbám obloukem od té doby, kdy jsme se jednoho krásného dne rozhodli, že nebudeme lyžovat a tak jsme chtěli na permici jen vyjet jednou nahoru a pak zase dolů, což nám nebylo umožněno, protože permice prý platí pouze směrem nahoru. Arogantní ženská na pokladně mě poslala do zadnice s tím, že si mám číst, co si kupuju. Když jsem se jí zeptal, kde to je napsané, tak mě poslala znova do háje s tím, že tam nemůže být napsané všechno. Takže jsem se za ten den za (v přepočtu) cca 400Kč svezl jednou nahoru a šel pěšky dolů. Toto se mi nikdy v žádném jiném areálu nestalo. Kdekoliv jsem si koupil časovou jízdenku, mohl jsem se v daném čase klidně vozit na lanovce celou dobu nahoru a dolů.

0/0
30.1.2011 16:31

rlpcr

Re: Kvalita služeb na Ramzové je otřesná

Nemluvě o tom, že ta chata na Šeráku, kam jsme si udělali výlet na oběd, patří stejnému majiteli jako sjezdovky. tak bych očekával, že když už se jdu k němu najíst a mám zakoupenou permici na jeho lanovku, že se tam tou lanovkou aspoň můžu svézt. Nevím, jaký je rozdíl v tom, jestli si to vyjedu třeba 20 krát nahoru s lyžema nebo jednou nahoru a dolů bez lyží.

0/0
30.1.2011 16:37

Grab

Sneznik a.s.

DM je fakt super kopec,Sneznik a.s.tam udelal spoustu prace a za vcerejsi tragedii smozrejme nemuze. Jen me fakt mrzi,ze dnes zvou lyzare na super lyzovani. Na www.sneznik.as mohli napsat slovo o tom,ze kim je to aspon lito.Ta holcina,jeji rodina a vsichni co ji meli radi by si to zaslouzili.

0/0
29.1.2011 16:35

síma25

Re: Sneznik a.s.

A k čemu by to jako bylo? Provozovatel střediska nic nezpůsobil. Líto jim to asi je i tak, ale proč to rozmazávat? Myslíte si, že její rodina čte stránky střediska, kde se to stalo a nějak jim pomůže vyjádření provozovatelů, že je jim to líto? Nebo to pomůže té mrtvé? Když se někdo rozstřelí v autě na silnici, vyvěšuje něco takováho ředitelství silnic a dálnic? Už chápete, jak je váš požadavek absurdní???

0/0
30.1.2011 16:27

lukim

Ještě

by bylo dobré před stromy kolem blízkého lesa umístit sítě, aby se zamezila nebo aspoň ztížila možnost opakování těžkých či smrtelných úrazů, jako jsme byli svědky např. včera.

0/0
29.1.2011 14:37

Marťan

Re: Ještě

Natáhnout sítě a omotat každou překážku matracemi? Tak to budou lidi jezdit ještě hůř, než teď! Proč se má o bezpečnost a zdraví starat vždycky někdo jiný? Proč hledáme vždycky vinu u těch druhých? To jsou takové americké způsoby - ať se starají jiní, já jsem neschopný, ale budu se soudit o náhradu škody!

Každý sám musí vědět, co si může dovolit, co zvládne. Na lyžích musíme všichni přirpůsobit rychlost jízdy stavu a povaze sjezdovky a hlavně svým schopnostem!

Mé děti lyžují od 6 let už více než 10 let, žádné sítě v lese nikdy nepotřebovaly (a doufám, že ani potřebovat nebudou), klidně je pouštím na jakoukoliv sjezdovku, protože věřím, že vědí, co si na sjezdovce můžou dovolit.

Bohužel, stále větším nebezpečím jsou nezodpovědní lidé na sjezdovkách, před kterými nás žádné sítě neochrání...

0/0
30.1.2011 11:35

Najdete na iDNES.cz