Diskuse k článku

Ušmudlané vánoce Ivety Bartošové

S blížícími se svátky se začínají objevovat vánoční alba. Zkouší to i Iveta Bartošová s výběrem z lidových koled i současného popu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lokutus2

!!!
Bartošová se zapoměla v 80-tých letech. CD jednoznačně nebrat!!!
0/0
16.11.2005 11:51

janis007

Eichlere vrať se, vše odpuštěno
Až tě milý Eichlere pustí z léčebny, doufám, že tě pan šéfredaktor přijme zpět. Ty tvoje výplody byly aspoň zahaleny do měkké vonné trávy. To co předvádí Pumukl, to NEEEE!!!   
0/0
15.11.2005 9:44

xaeris

POmuk se POminul........
Jak nemá smysl se pohoršovat nad idiotskými texty?Pominutý Pomuku, od doby vzniku české "pop mjůzik! jsou české texty často to jediné, co je na tom všem české, takže je snad na místě se jim věnovat, a také je  případně po právu a normálně  sepsout.A ten profláknutý Hrdinka, je dle Pomuka sběratel vánočních koled, proboha jak může někdo takového pop podloudníka vůbec nazvat jinak, než hochštaplerem?    
0/0
15.11.2005 7:13

veeger_x

Soudruh asi někde udělal chybu..
Velkou zpěvačku dělá i velká produkce.. Pomuku, velice se omlouvám, ale - sorry - polib si už konečně p*del..
P.S.: Jakoupak produkci měla podle tebe Janis Joplin? Myslíš, že to nebyla silná osobní výpověď, s čím kromě hudebně brilantně zkomponovaných skladeb prorazila Alanis, ale pouze forma jejich produkce. Nebo, že by Alison Moyet prodávala svůj hlas s Vinckem pod obří firmou? Co Claudia Brucken, Kate Bush, holky z Mamas and Papas.. Proč vlastně píšeš o hudbě právě Ty? Snaha býti rozumbradou a hodně komplexů? Povídej, chlapče, vymluv se, ale nepiš na pozadí muzice o svém pohledu na svět. Je šedivej, nudnej a strašně nefundovanej..
0/0
14.11.2005 18:29

veeger_x

Re: Soudruh asi někde udělal chybu.. dodatek
A propó - Ta Bartošová je absolutní katastrofa na pozadí Hrdinkovy zlodějny klasických kompilátů, které na angloamerické scéně už vycházejí desítky let - to šlo ale napsat rovnou a na pár řádcích..
0/0
14.11.2005 18:31

Najdete na iDNES.cz