Diskuse k článku

Vozkové ve Varech založí cech. Magistrát jim chce zrušit stání u pošty

Ani korunu za stání na lukrativním místě před hlavní poštou v centru Karlových Varů nemusí na rozdíl od taxikářů platit majitelé kočárů s koňmi. Protože jich ale přibývá, vedení města uvažuje o přesunutí jejich stanoviště, aby před poštou mohlo parkovat více aut.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

hnusil VI. - věčný bojovník

Zajímavé ...

.... hlavní pošta a v podstatě tam nikdy nemáte šanci zaparkovat. Koně tam stojí, smrdí, celé léto na přímém slunci a nikomu to nevadí. Na podzim jedou k ustájení za tmy a úplně bez světel a nikomu to nevadí. Ano, Karlovy Vary, město jen pro ty správné zloděje.

0/0
12.10.2012 22:02

yakuza_kv

zrušit i taxikáře

Já bych osobně u hlavní pošty zrušil i stání taxikářů. Těch časově omezených parkovacích míst je pro vyřízení čehokoliv na poště zoufale málo. O tom zápachu nemá cenu debatovat. Dokud nebude udělané zastřešené stání napojeneé na kanalizaci s připojením na vodovod, aby se dala moč spláchnout, nemá cenu koně a obyvatele vzájemně trápit. Nemluvě o tom, že je nádhera potkat cestou domů po deseti hodinách v práci spoře osvětlenou dročku na cestě do stáje, která se nedá předjet. Vozka není schopnej ukázat rukou, jestli je možný předjet, když už přesw ten vehikl není vidět dopředu...

0/0
12.10.2012 15:49

petrph

a co to jejich druhý stanoviště

Uprostřed lázeňské zóny, naproti městskému divadlu,kousek od kolonády,  3 metry od autobusové zastávky, kde čekají lázeňští pacienti a hosté? Tam nikomu ten zápach "nevadí" ? Nebo tam platí, takže "non olet", peníze nesmrdí?

0/0
12.10.2012 15:43

Martin V2

Re: a co to jejich druhý stanoviště

U divadla musí platit. Tam je to v pořádku :-D

A mimochodem, včera jsem šel kolem Nároďáku a asi se zase něco rozjelo.

0/0
12.10.2012 19:25

Najdete na iDNES.cz