Vánoční období klepe na dveře a koledy nás nalaďují na tu správnou notu. Ať už se rozhodnete pro nejoblíbenější nápoj Vánoc Perníkové caffé latte, nebo novinku Medové caffé latte či Čokoládovo-karamelové caffé latte, odevšad se bude linout vánoční pohodová nálada. Tak se zastavte, ochutnejte a užívejte Vánoc v kavárnách Costa Coffee.

TIP: Jde to i bez mléka

Nemusíte se bát, že by bez mléka nebylo caffè latte dostatečně „latte“. Pokud klasické kravské mléko nemůžete, zkuste některou z rostlinných alternativ mléka. V Costa Coffee máte hned několik možností. Vybírat můžete z ovesného, kokosového, mandlového nebo sójového nápoje.

Externí obrázek

Pokud nevíte co koupit k Vánocům, dejte si svou oblíbenou kávu a nechte se inspirovat. V Costa Coffee můžete pořídit dárek:

- Vánoční keramický hrnek - vánoční keramický hrnek s víčkem. Má krásný vánoční design a velikost tak akorát. Tím nabídka ale nekončí. Vybrat můžete i moderní kovovou termosku nebo křížence mezi termoskou a hrnkem – termohrnek EVO.

- Dárková karta Costa Coffee

Externí obrázek

- Balená káva 500g - K dostání jsou hned dva druhy: klasická jemná káva na každý den Signature Blend a tělnatá 100% arabika s medovými tóny Bright Blend.

- Kávové sirupy Monin v dárkovém balení - sadu pěti sirupů s nejoblíbenějšími příchutěmi. Karamelové, vanilkové, perníkové, lískooříškové nebo amareto kávě propadnou všichni požitkáři.

- Kávové semináře Costa Coffee

Někdo to rád nemateriální. Darujte seminář „Vydejte se na cestu kávy s Costou nebo Staňte se odborníky na techniku latte art“. Dost možná tak budete stát u zrodu nového kávového fajnšmekra. Termíny seminářů najdete na webových stránkách www.costa-coffee.cz

Externí obrázek
  18:55