Když máme náladu pod psa, pustíme si písně depresivního charakteru. Při přípravě na večírek vyhrává hudba rytmická, při romantických chvilkách zní sladké balady. Muzika v nás zkrátka vzbuzuje širokou škálu emocí. Kromě toho mají zvučné tóny prokazatelně blahodárné účinky na naše zdraví.
Vyzvěte spontánně partnera k tanci, jen tak, doma. Společný tanec za zvuku oblíbené písně utužuje vztah a prohlubuje city.

Písně štěstí

Léto v trapu, počasí připomíná sychravý nečas, jenž nás zanedlouho čeká, večery se krátí, pro psychiku nic moc příjemného. Ať už vás trápí jakékoliv chmury, máte dvě možnosti. Buď se v nich chvilku potrápit, nebo je zahnat pryč. A hudba je v tomto případě ideálním pomocníkem.

Funguje totiž jako nakopávač dobré nálady a zahání deprese. Koktejl dobré nálady si spolehlivě namícháte například songem Pharella Williamse - Happy, ten je sázkou na jistotu. Dále je to Tina Turner - Proud Mary, Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman, Cher - The Shoop Shoop Song, nebo hit od britské rockové kapely Toploader - Dancing in the Moonlight.