Chcete se pravidelně hýbat, ale postrádáte potřebnou disciplínu? Víme, jak pravidelnému sportování v dobrém propadnout!

Přivstaňte si


Den předem si nachystejte sportovní oblečení, abyste měla vše hned po probuzení na očích a ráno si natočte budík o dost dříve, abyste opravdu šla cvičit, běhat nebo plavat. Několik studií ukázalo, že lidé, kteří začínali svůj den sportem, byli pak v práci o hodně produktivnější a měli více energie.

Vybudujte si návyk


První dny jsou vždy nejtěžší. Člověku se nechce a taky ho pak všechno bolí. Jenže důležité je organismus na to naučit. Když vydržíte cvičit 21 dní, tělo si na to zvykne a bude už fyzickou aktivitu potřebovat a vyžadovat. Motivujte se třeba tabulkou, kde si těch 21 dnů budete pravidelně odškrtávat. Pak se něčím také odměňte.

Vyberte si sport srdci blízký


I ve sportu jsou trendy. Jenže proč zrovna musíte být in, když vás například crossfit vůbec nebaví a nedělá vám radost? Raději buďte out, ale buďte u toho šťastná. Jinak u toho nevydržíte.

Zaplaťte si trenéra


Samotné vám to pořád nejde? Vezměte si na pomoc osobního trenéra, který vám vytvoří plán cvičení, pomůže vám nastavit cíle a motivovat vás. Také argument, že budete utrácet spoustu peněz na koučování, znesnadňuje rušení hodin.Vsaďte na techniku


Aplikace pro fitness, sportestry nebo chytré náramky zaznamenávají výsledky, které vás budou nutit, abyste se překonávala. Vědět, kolik kroků jste udělala nebo spálila kalorií motivuje a pomáhá udržet v tom, abyste nepřestala. 

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:37