Tento „speciální“ svátek připadá na 8. srpna. Vznikl v Brazílii, kde ho začali slavit jako den jednoho z největších životních potěšení. Během několika let se rozšířil po celém světě.

Co může být příjemnější, než ženské vyvrcholení? Nejeden muž své partnerce tento pocit závidí, trvá totiž průměrně o několik vteřin déle než mužská ejakulace. Dosahuje i deseti až patnácti vteřin a navíc se může opakovat několikrát za sebou. Mnoho žen je však o tento zážitek ochuzeno. Z různých důvodů nemůžou silného vyvrcholení dosáhnout a orgasmus jen předstírají. Co dělat pro to, aby se tento den stal i vaším nejoblíbenějším svátkem?

Dopřejte si hormon lásky


Embed from Getty Imageswindow.gie=window.gie||function(c){(gie.q=gie.q||[]).push(c)};gie(function(){gie.widgets.load({id:'LyhmA6TgTA5bsbXzFuRZ9Q',sig:'uqOlIEH8-2yVP_43MhXOev9SLNDiCxGCZTWUh3Zr8BQ=',w:'485px',h:'353px',items:'182060947',caption: true ,tld:'com',is360: false })});

Oxytocin, známý také jako hormon lásky, může být klíčem k lepšímu orgasmu. Vědci zjistili, že páry, které tento hormon přijaly pomocí nosního spreje, prožily intenzivnější orgasmy než páry, které dostaly jen placebo. Vzhledem k tomu, že se vám doma pravděpodobně nepovaluje oxytocin ve spreji, zkuste si dodat dávku tohoto hormonu přirozenou cestou – hlazením, mazlením a vzájemným si projevováním své lásky. Váš sexuální život jenom pokvete!

Bude vás zajímat: Masturbace: skvělá pro zdraví, partnerský sex i pohodu!


Soustřeďte se na předehru


Určitě byste také nešla běžet maraton bez rozcvičky, že? S milováním je to podobné. Správná předehra může zajistit skvělé výsledky. Podle studie American Sociological Review se ženám zvýšila šance na prožití orgasmu o 18%, pokud se samy stimulovaly rukou a o 9 %, když byly od partnera uspokojovány orálně.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49