Myslíte si, že je ten pravý? Chcete s ním založit rodinu? Vyvarujte se těchto, mnohdy zbytečných zvyků!

Žít spolu v jedné domácnosti není jednoduché, a to ani pro dva zamilované. Potencionální konflikty totiž číhají doslova na každém rohu. Je dobré jim nejít na proti, ale spíše jim předcházet. Udržte si pohodu ve vztahu!

1) Důvěřujte mu!


Jde na pivo s kamarády, nebo na výstavu s maminkou? Nepřehánějte kontrolu, zbytečně to vyvolává tlak u obou partnerů a do vztahu se vkrádá nedůvěra, která ho pomalu ale jistě ničí. Pokud vám vadí četnost jeho nepřítomnosti doma, řešte to s ním v klidu a s chladnou hlavou. V žádném případě ale nebuďte jako špionka a nesnažte se zjistit všechno o tom, kde se pohybuje, a co dělá. Takový vztah nemůže dlouhodobě fungovat a nikdy v něm nebudete šťastní!

Náš tip: 4 něžné polohy, ve kterých si užijete ten nejromantičtější zážitek


2) Drbny nemá nikdo rád!


Trošku pejorativní a přehnaný nadpis, ano. Ve zkratce to tak ale je. Samozřejmě musí každý chlap pochopit, že máte i svoje kamarádky, a chcete s nimi řešit všechno možné. Přesto je ale žádoucí, aby aspoň nějaké soukromí zůstalo jen mezi vámi dvěma. Dobře si promyslete, co všechno svým kamarádkám řeknete. Jednou by se vám to mohlo nepříjemně vrátit. Nenabádáme vás k tomu, abyste byla nějaká přehnaná tajnůstkářka, jen není potřeba "vyžvanit" úplně všechno. Mluvíme hlavně o intimní oblasti.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:14