Máte dojem, že váš milostný život nestojí za nic? Jste nespokojená? Viník se může skrývat na nečekaném místě. Napadlo vás někdy, jak zhoubný vliv by na vás mohl mít třeba Facebook?

Podle nedávného výzkumu může mít příliš časté využívání sociálních sítí velmi neblahý vliv na vztahy vůbec a na ty milostné zvlášť. Nevěříte, že vám ­závislost na sociálních sítích ničí se­xuální život? Pak čtěte dál, dozvíte se, co vám hrozí, pokud......nemáte na milování čas


Sociální sítě vám mohou ničit intimní život už jen tím, že vás zkrátka okrádají o čas. Lidé dnes chodí spát asi o devadesát minut později než před pouhými deseti lety. To by samo o sobě vůbec nevadilo, kdybychom tento čas věnovali intimnostem. Jenže polovina lidí stráví oněch devadesát minut sice v posteli, ale online. Pokud si tedy s sebou do ložnice berete místo partnera mobilní telefon či notebook, nedivte se, že to jde s vaším milostným životem z kopce.
Zajímá vás, jak to vidí chlap? Náš nový kolega bude ochotně odpovídat na veškeré vaše otázky. Nebojte se zeptat. Co vás zajímá z oblasti vztahů, sexu, erotiky?

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:37