Naučte se mluvit tělem


Výzkumy dokazují, že chlap si vás vybere zejména podle signálů, které k němu vysíláte, ať už vědomě, nebo bezděky. Váš ctitel nejspíš vycítil, že vaše chůze, pohyby, gesta, výraz volaly: „Pojď si se mnou povídat!“ Když už se spolu bavíte, dávejte si nejvíc ze všeho pozor na svůj postoj. Pokud stojíte přímo proti svému novému objevu, dáváte mu jasně najevo, že si s ním ráda něco za­čnete. A jaké další triky, které určitě zaberou, na nás můžete vytasit?Nakloňte hlavu tak, aby dobře viděl vaši šíji, při smíchu se trochu předkloňte a zase narovnejte, když si sednete na barovou stoličku, přehoďte nohu přes nohu. Tahle poloha totiž vždycky působí sexy a každého muže zaručeně přivede do varu. Rozhodně si ale nemusíte vyhrnovat nenápadně minisukni. Nechcete přece, aby ve vás místo potenciální partnerky viděl snadnou kořist na jednu noc.

Co dělat: Stoupněte si přímo proti němu; přehoďte elegantně nohu přes nohu a natočte se k němu; hodně se usmívejte.

Co ne: Neotáčejte se k němu zády, nemějte ruce zkřížené na hrudi, jinak ho odradíte.Buďte přátelská – tak akorát


Po příjemném rozhovoru s krásnou ženou, tedy s vámi, toužíme asi jako mimino po láhvi teplého mléka. Teplého, ne horkého! Můj kamarád Leoš nedávno v klubu zkoušel sbalit Denisu, hezkou, ale stydlivou blondýnku. Najednou ale začal mít pocit, že ho svádí její kamarádka Sylva. Když si Denisa šla odskočit, Sylva se předklonila, pohladila ho po stehně a prohodila:


„Denisa tě chce jenom pro sebe, ale já taky!“ Určitě dobře víte, jak to bolí, když si spálíte jazyk horkým mlékem. Pokud po vás muž vystartuje, chce, abyste mu vyšla vstříc, ale ne abyste ho převálcovala jako buldozer. Studené mléko také není nejlepší. Když se tváříte chladně nebo přezíravě a vůbec se nesmějete jeho vtipům, znejistí. Je pravda, že některé chlapy přitahují nedostupné ženy. Dejte si však na ně pozor; jakmile si přestanete hrát na ledovou královnu, pravděpodobně se s vámi rozejdou.

Co dělat: Ptejte se ho na všechno možné, tvařte se, že vás jeho odpovědi opravdu zajímají, a chovejte se naprosto přirozeně.

Co ne: Neskákejte mu do řeči, netvařte se otráveně, když se vás snaží pobavit, nenarážejte hned na sex a nelekejte ho dvojsmyslnými poznámkami v každé větě.


  21:44,  aktualizováno  31. března 2019 13:41